LMT atbalsta piecus Iecavas projektus 1

Noslēdzoties «Latvijas Mobilā telefona» (LMT) konkursam «LMT Latvijai», svinīgā sarīkojumā Iecavas novada domē 11. jūnijā nosauca piecus laureātus, kuru projektu realizācijai piešķirts LMT atbalsts.
 
Apbalvošanas ceremoniju atklāja Iecavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis. Viņš pateicās uzņēmumam «Latvijas Mobilais telefons» par iedzīvotāju projektu finansiālu atbalstīšanu: «Mums, vietējiem iedzīvotājiem, Iecava ir svarīga. Pateicoties «Latvijas Mobilajam telefonam» un iecavnieku uzņēmībai, tiek veidota labvēlīgāka pilsētvide. Paldies projekta pieteicējiem par uzdrīkstēšanos un drosmi!» Iecavas novada priekšsēdētājs J. Pelsis atklāja, ka pats balsojis par rotaļu laukuma ierīkošanu.

«LMT vienmēr bijis svarīgi labas domas pārvērst darbos, tādēļ esam gandarīti atbalstīt Iecavas novada iedzīvotājiem būtisku projektu īstenošanu. LMT lepojas ar katru, kas uzņemas atbildību par sava novada attīstību. Priecājamies par Iecavas iedzīvotājiem, kas īstenos idejas un uzlabos dzīvi savā novadā,» sacīja LMT viceprezidente Laura Keršule.

Iecavas novada projektiem kopumā piešķirti teju 8000 eiro. Hokeja klubs «Iecava» iegādāsies aprīkojumu vasaras pasākumiem. Septembrī paredzētas Iecavas novada izglītības iestāžu stafešu sacensības. «Aprīkojums nepieciešams, lai interesantus pasākumus varētu organizēt vasarā, kamēr nav hokeja sezonas. Lai izstrādātu projektu, pūles ir jāpieliek, taču nekas pārlieku sarežģīts tas nav. Aicinu iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot piedāvātās iespējas,» sacīja projekta autors Jānis Pētersons.

Biedrības «Sporta klubs «Drostalas»» dibinātāja un valdes priekšsēdētāja Linda Arāja stāsta: «Ļoti priecājamies par paveikto. Projektus esmu rakstījusi arī pirms tam, sava veida pieredze jau man bija. Pateicoties šim finansējumam, varēsim rīkot augstāka līmeņa sacīkstes.» L. Arāja pastāstīja, ka jātnieku sacensībās paredzēta plaša izklaides programma ar amatnieku un vietējo mākslinieku līdzdalību, lauku labumu tirdziņu, būs skatāma gleznu izstāde, ikvviens varēs iesaistīties dažādās radošās darbnīcās un vakarā izdejoties zaļumbalē.

Biedrība «RaDam», īstenojot projektu, iegādāsies nepieciešamo aprīkojumu, lai Iecavas novada iedzīvotāji varētu radoši iesaistīties novadā rīkotajos pasākumos. Pirmsskolas izglītības iestāde «Dartija» veidos «Sajūtu taku», kurā tiks sekmēts veselīgs un aktīvs dzīvesveids, motivējot bērnu interesi par fiziskām aktivitātēm, to daudzveidību un nepieciešamību ikdienā. Iecavas internātpamatskola īstenos projektu «Vesels kustībā», ierīkojot rotaļu un spēļu kompleksu.

Projekta laureāti:

@ aprīkojuma iegāde biedrībai «Iecavas hokeja klubs» – 1900 eiro, projekta iesniedzējs Jānis Pētersons;
@ biedrība «RaDam» drošam un ērtam radošumam – 1590 eiro, projekta iesniedzēja Ginta Zaumane;
@ sacensības jātnieku sportā «Drostalu kauss 2015» – 1761,23 eiro, projekta iesniedzēja Linda Arāja;
@ «Sajūtu taka» – 692,30 eiro, projekta iesniedzēja Svetlana Lejniece;
@ «Vesels kustībā» – 1970 eiro, projekta iesniedzēja Aija Semjonova.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas