Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LMT atbalstīs sabiedrības projektus Iecavas novadā

Sabiedrības iniciēto projektu konkurss «LMT – Latvijai» šogad noritēs arī Iecavas novadā. Konkursa gaitā tiek izvēlēti vairāki projekti, ko rosinājuši aktīvi Iecavas novada iedzīvotāji, interešu grupas, biedrības vai juridiskas personas. Labākos nosaka iedzīvotāju balsojumā, un to īstenošanai kompānija «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) piešķir finansējumu 500 – 2000 eiro. Līdzīgs projektu konkurss pērn noritēja Bauskas novadā.

Projektu pieteikumus var iesniegt no 23. marta līdz 23. aprīlim drukātā formātā vai elektroniski Iecavas novada domei, vēstīts mājaslapā iecava.lv. Pirmajā vērtēšanas kārtā līdz 5. maijam žūrija, kurā būs LMT un pašvaldības pārstāvji, atlasīs 20 balsošanai nododamos projektus. No 11. līdz 28. maijam cilvēki par tiem varēs balsot klātienē Iecavas pašvaldībā, LMT mājaslapas sadaļā lmt.lv/lmtlatvijai, kā arī ar īsziņu, ja telefons pieslēgts LMT tīklam. 11. jūnijā tiks paziņoti ne vairāk kā pieci labākie. LMT ir tiesības piešķirt finansējumu jebkuram no iesniegtajiem projektiem.

Konkursa kopējais finansējums – 8000 eiro. Atbalstītais projekts jāīsteno līdz šī gada 31. decembrim.

Konkursā prioritāri tiek atbalstīti projekti sabiedriskās dzīves izaugsmei, vides uzlabošanai, plašai sabiedrības iesaistei un aktīva dzīvesveida popularizēšanai. Nolikums un dokumentu veidlapas pieejamas pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas