«LRS Mūsa» graudu kaltes kompleksu būvēs par 1,479 miljoniem eiro

Lauksaimniecības dzīvnieku barības ražotājs "LRS Mūsa" graudu kaltes kompleksu būvēs par 1,479 miljoniem eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

"LRS Mūsa" bija izsludinājusi iepirkuma konkursu par graudu kompleksa izveidošanu, kurā piecu pretendentu vidū uzvarēja Latvijas kompānija "Agrobūve", kuras līgumcena ir 1,479 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka graudu kompleksa izveidošana paredz piegādāt iekārtas, veikt to montāžu, izbūvi un labiekārtot teritoriju.

Graudu kaltes kompleksu plānots izveidot Bauskas novada Gailīšu pagasta "Čikstēs" līdz 2020.gada 1.februārim, piesaistot Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "LRS Mūsa" 2017.gadā strādāja ar 8,698 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 34,5% vairāk, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārt - līdz 36 254 eiro.

Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 193 502 eiro. "LRS Mūsa" kapitāldaļas pieder 17 privātām un juridiskām personām, tostarp kompānijas lielākie īpašnieki ir privātpersonas Vigo Vilcāns (64,3%) un Jānis Dzelzkalējs (13,7%), kā arī uzņēmums "Zemgales agrotehnika" (19,5%).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas