LTRK aicina uzņēmējus pieteikties dalībai izstādē «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019»

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus pieteikties dalībai aprīlī paredzētajā izstādē Jelgavā "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019", kas šogad tiks veidota kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā, aģentūru LETA informēja LTRK.

Kamerā norādīja, ka pasākuma ietvaros divu dienu garumā uzņēmējiem, mācību iestādēm un dažādām organizācijām no visas Latvijas būs iespēja iepazīstināt ar sasniegumiem un uzzināt par citu dalībnieku paveikto. Tāpat arī skolēni un studenti varēs izpētīt profesionālās karjeras izvēles iespējas reģionā.

Tāpat pasākumā notiks interaktīvas un izglītojošas aktivitātes, tostarp biznesa forums par inovāciju lomu mūsdienās, ekspertu prezentācijas un konsultācijas, semināri jauniešiem, kā arī tīklošanās pasākums izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2019" norisināsies arī Vakanču gadatirgus, kurā darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem - darbu.

"Uzņēmēju dienas reģionos ir tradicionāli un gaidīti pasākumi, jo tā ir vieta, kur, pulcējoties uzņēmējiem, iedzīvotājiem, pašvaldību vadītājiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem no visas Latvijas, ir iespēja uzzināt par jaunākajiem sasniegumiem un iespējām, kā arī gūt noderīgas atziņas nākotnes darbam," pauda LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, piebilstot, ka pasākums ir vieta, kur sastapt savus potenciālos darbiniekus un darba devējus, uzzināt par to, kur iegūt labāko profesionālo karjeru reģionā, kā arī dibināt kontaktus ar citiem uzņēmējiem.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pauda, ka aktīva saimnieciskā darbība un ražošana veicina ekonomikas izaugsmi. "Savas kompetences ietvaros atbalstām ikvienu uzņēmēju, kurš veicina investīciju piesaisti pilsētai, veidojot arī jaunas darbavietas. Tas dod pozitīvu attīstības stimulu reģiona un valsts attīstībai kopumā," viņš sacīja.

Pasākuma otrajā dienā ģimenes aicinātas piedalīties kultūras programmā ar dažādām aktivitātēm.

"Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019" notiks 26. un 27.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24, Jelgavā.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas