LTRK aprīļa beigās rīkos Zemgales biznesa forumu par inovācijām

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) 26.aprīlī Zemgales olimpiskajā centrā rīkos "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019" un biznesa forumu "Inovācijas kā process - jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurētu", informēja LTRK.

"Uzņēmēju dienu Zemgalē 2019" atklāšanā plkst.11 piedalīsies Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, kā arī bankas "Citadele" un Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvji.

Plkst.12 sāksies biznesa forums, kurā uzstāsies bankas "Citadele" ekonomists Mārtiņš Āboliņš ar prezentāciju par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem 2019.gadā. Savukārt pēcāk organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris Uldis Pāvuls stāstīs par atbildības kultūru un četrām inovatīvām domāšanas prasmēm, bet pēc tam Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons stāstīs par viedo tehnoloģiju lietojumu Jelgavā, bet Inovāciju Tehnoloģiju centra Izpētes nodaļas vadītāja Līga Brasliņa prezentācijā stāstīs par inovācijām mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un to ieviešanas iespējām.

Uzņēmuma "ELKO EP Baltics" vadītājs Gļebs Kiseļovs runās par ēku automatizācijas risinājumiem, ko piedāvā mūsdienu laikmets un pieejamās tehnoloģijas. Biznesa foruma pirmās daļas noslēgumā paredzēta paneļdiskusija ar ekspertiem, aicinot klātesošos uzdot arī sev interesējošos jautājumus.

Pasākuma otrajā daļā ar ekspertiem - praktiķiem plānots diskutēt par praktiskām inovācijām un pārmaiņu vadību jeb uzņēmēju pieredzi ieviešot jaunus risinājumus un tehnoloģijas, lai piedāvātu tirgū unikālus un vēl nebijušus produktus. "Lai arī uzņēmēji arvien biežāk izjūt darbaspēka nepietiekamību, ne visi veic pietiekamus uzlabojumus, kas iespējams ieviešot jaunas tehnoloģijas, tādēļ būtiski runāt un diskutēt par to, kas pieejams tirgū, lai ikviena kompānija spēj kļūt produktīvāka un efektīvāka, veicinot savu izaugsmi," teica LTRK prezidents Aigars Rostovskis, piebilstot, ka biznesa foruma mērķis ir identificēt problēmas, kas skar uzņēmumus, lai palīdzētu meklēt veiksmīgākos risinājumus.

Noslēdzot biznesa forumu, ikvienam būs iespēja piedalīties starpreģionālajā kontaktbiržā, aicinot aktīvi iesaistīties uzņēmējus gan no Rīgas, gan Zemgales.

LTRK rīko "Uzņēmēju dienas" katru gadu visos Latvijas reģionos - Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas