LTRK Zemgales reģionālā padome pulcējas uz sēdi Iecavā 2

Ceturtdien, 17. oktobrī, uzņēmumā AS «Balticovo» pulcējās Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras (LRTK) Zemgales reģionālās padomes biedri, lai iepazītu Iecavas novada uzņēmējdarbības vidi, tiktos ar uzņēmējiem un pašvaldības pārstāvjiem, kā arī pārrunātu LRTK aktualitātes, portālu informēja Iecavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane.

Klātesošos uzrunāja Zemgales reģionālās padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška un LTRK valdes loceklis Andris Vanags, savukārt par uzņēmēju un pašvaldības sadarbību, aktuālām problēmām un vajadzībām pastāstīja Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks.

Viņš norādīja, ka Iecavas novadā ir vairāki lieli uzņēmumi, kuros strādā daudz vietējo iedzīvotāju. «Mums ir svarīgi, lai Iecavas novads ir vieta, kur cilvēki var dzīvot, strādāt un atpūsties,» sanākušajiem uzsvēra A.Mačeks. «Protams, aktuāla problēma ir brīvo mājokļu nepieejamība, darbaspēka un finanšu trūkums, ceļu stāvoklis. Mēs cenšamies uzņēmējus atbalstīt, lai viņi paliktu mūsu novadā, varētu piedāvāt jaunas darba vietas un attīstīties.»

Sēdes dalībnieki uzņēmumā «Balticovo» tika iepazīstināti ar tā darbību, ražošanas procesu, piedāvājumā esošajiem produktiem. Sēde noslēdzās viesu namā «Iecupes», kur notika neformālas diskusijas par uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem un savstarpēju kontaktu veidošana.
Jāpiebilst, ka Zemgales reģionālā padome ir LTRK biedru brīvprātīga, organizatoriska struktūra, kura pārstāv LTRK biedru intereses Zemgales reģionā dažādās nozarēs un interešu jomās. Zemgales reģionālai padomei ir šādas funkcijas: sagatavot priekšlikumus LTRK īstenojamai reģionu komercdarbības politikai; ierosināt attiecīgā reģiona jautājumu izskatīšanu LTRK institūcijās; noteikt LTRK aktivitāšu prioritātes publiskās pārvaldes ietekmēšanas attiecīgajā reģionā; nepieciešamības gadījumā veido attiecīgā reģiona darba grupas konkrētu jautājumu sagatavošanai; sagatavot lēmumu projektus par LTRK nostāju attiecīgā reģiona jautājumos.

Zemgales reģionālo padomi veido Zemgales reģiona biedru deleģēti locekļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Annuška

Pāķus jau no cilvēka nevar izdzīt,pat ancuks nepalīdz

pirms gada, 2019.10.21 14:31

Vietējās ziņas