Lūdz atbalstīt jauniešu biedrības «Apvienība JUMS» projektu 4

Iedzīvotāji aicināti balsot par Bauskas novada jauniešu biedrības «Apvienība «JUMS»» iesniegto projektu – atbalsta un informācijas punkta «B!ROJS» izveidi – projektu konkursā «Labiedarbi.lv», portālu informē konkursa organizatoru pārstāve Baiba Jaņēviča.

Biedrības «Apvienība «JUMS»» pārstāve Solvita Jirgensone stāsta, ka «B!ROJS» būs ne tikai draudzīga vieta jauniešiem, kur iegūt informāciju un saņemt konsultācijas par būtiskiem jautājumiem – karjeru, izglītību, brīvprātīgo darbu, ES iespējām utt. –, bet arī vieta, kur saturīgi un radoši pavadīt savu brīvo laiku.

«Organizācijā darbojas jaunieši, kuri ar dažādām radošām, atraktīvām un interesantām kampaņām cenšas uzrunāt citus iesaistīties dažādās aktivitātēs, jo viņi ir pārliecināti, ka jauniešiem ir ne tikai savs viedoklis par sabiedrībā notiekošo, bet arī lieliskas idejas, kā uzlabot apkārtējo vidi un risināt sabiedrības problēmas,» teic S. Jirgensone.

Aprēķināts, ka idejas realizācijai nepieciešami 3976 eiro. Lai plānoto varētu īstenot, ikviens lūgts atbalstīt jauniešu ieceri un nobalsot mājaslapā LabieDarbi.lv , inbox.lv vai draugiem.lv līdz 31.martam.

Atgādināsim, ka «Labiedarbi.lv» ir projektu konkurss, kura mērķis ir konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizācijai. Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti gūst iespēju piedalīties publiskā interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu finansiālu atbalstu sava projekta īstenošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sol&Jir

paskaidro priekš kam tērēt naudu uz šo aktivitāti "B!ROJS", ja Bērnu un jauniešie centrā telpas un aktivitātes ir pietiekoši? Vai arī tu pārsteidzies uzrakstot atlūgumu??? Zinot tavu tuvo darudzību ar "imperatoram pietuvinātām personām" izceps arī tev amatu, un nevajadzēs ņemties ar balsošanu.

pirms 5 gadiem, 2015.03.22 13:12

Laika biedrs

Jūs gan esat viena skaudīga dāma. Laikam nebūtu pieklājīgi šeit skaļi minēt uzvārdu!
Nekas. ar laiku!

pirms 5 gadiem, 2015.03.25 00:12

Par

Super! Es priecājos, ka Bauskā ir tādi cilvēki kā Solvita! Tik uz priekšu!

pirms 5 gadiem, 2015.03.22 21:31

Bauskai

Tas taču lieliski! Mums vajadzētu vairāk tādus jaunus un aktīvus cilvēkus!
Bauska attīstās un jauniešiem dažādība un vairāk, ko darīt!
Super!
Uz priekšu!

pirms 5 gadiem, 2015.03.22 23:38

Vietējās ziņas