Lupatu kaudzē ugunsdzēsēji atrod mirušu sievieti 5

Ugunsgrēkā Bauskā, Pionieru ielā, 6. aprīļa vakarā dzīvību zaudēja 50 gadu veca sieviete, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Bauskas daļas priekšnieka pienākumu izpildītājs Māris Plēsnieks norāda, ka informāciju par traģisko ugunsnelaimi ieguvis no maiņas komandiera Aleksandra Falučko, kurš 6. aprīļa vakarā Pionieru ielā vadīja glābšanas darbus. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, liesmu nebija.Ienākot mājā, glābēji nekonstatēja pat augstu piedūmojuma koncentrāciju, toties viņiem pavērās sirreāls skats: visas telpas no grīdas līdz pat griestiem bija piebāztas ar vecām kastēm, lupatām, dažādām mantām. Vienas durvis vispār nevarēja atvērt, tādēļ izlūkot telpu varēja pa logu. Nevienu cilvēku istabā neizdevās ieraudzīt.  Tomēr kāda veca sieviete (acīmredzot mājas iedzīvotāja) apgalvoja, ka telpā atrodas viņas meita, tādēļ ugunsdzēsēji ar motorzāģi izzāģēja durvis. Krāmu un lupatu kaudzes virspusē tādā kā aliņā bija ieritinājusies jaunāka sieviete bez dzīvības pazīmēm. Nekavējoties tika izsaukta policija. Šobrīd sākts kriminālprocess. Māris Plēsnieks pieļauj, ka viena no versijām ir sievietes nosmakšana dūmos. Neoficiāli avoti vēsta, ka bojāgājušajai ir bijuši garīga rakstura traucējumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

!!!

Man vispar likās, ka tajā mājā ne viens nedzīvo, tādā bardakā vispār var dzīvo, ka pat dienas gaisma neiespīd iekša, viss aizkrauts un piebāsts .

pirms 10 gadiem, 2011.04.07 17:11

..

gāju katru dienu garām , redzēju to tantiņu , ja nemaldos tad tā bija tā ,kurai ir brilles un katri zābaki savādāki , ja?
netālu jau arī , garām ejot , ir tāda paša māja ,kur piebāzsts pagalms visādiem ''***em'' , laikam sacenšas savā starpā :D

pirms 10 gadiem, 2011.04.07 16:39

re

Tai mājai no ārpuses jau ir vājprātīgs skat, tad kas tur bija iekšā?

pirms 10 gadiem, 2011.04.07 16:25

pionieris

..tur netikai māja piebāzta, bet arī pagalms, kurā piedevām "vasaras virtuve" kūp cauru gadu ! Cik ilgi ?

pirms 10 gadiem, 2011.04.07 16:11

Vietējās ziņas