Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācās izvirzīt mērķus

Bauskas viesu namā «Bērzkalni» no 7. līdz 9. martam notika Zemgales reģiona jauniešu mācību «Mērķē augstāk» pirmā daļa.
Mācību koordinatore Laura Riekstiņa informēja, ka pasākumā piedalījās 18 jaunieši no Bauskas, Iecavas, Jēkabpils, Dobeles, Krustpils, Jaunjelgavas un citām Zemgales vietām.

Nodarbības vadīja Valters Melderis un Ieva Upesleja. «Jauniešiem jāsaprot, ko nozīmē mērķa izvirzīšana un kas jāveic, lai to realizētu. Svarīgi, lai viņi apzinās savas stiprās puses, ko izmantot mērķa sasniegšanā,» tā V. Melderis. «Aktīvi darbojoties, viņi sevi labāk iepazīst,» tā I. Upesleja.

«Te ir kaut kas jauns un interesants. Forši! Man patīk atraktivitāte. Ar spēlēm var daudz ko iemācīties,» secina mācību dalībniece baušķeniece Krista Pumpure. Mārtiņš Rudevičs no Bauskas atklāj, kāpēc pieteicies mācībām: «Vēlos saprast, kā sasniegt izvirzītos mērķus uzņēmējdarbībā.»

Mācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības «Latvijas Sarkanais Krusts» struktūrvienību «Latvijas Sarkanā Krusta jaunatne» Latvijas un Šveices sadarbības programmā «Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos».

Nodarbību otrā daļa notiks 11.– 13. aprīlī Ventspils novada «Ventaskrastos» kopā ar Kurzemes reģiona mācību pirmās daļas dalībniekiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas