Maestro Raimonds Pauls un dziedošais aktieris Andris Bērziņš koncertēs Mazmežotnes muižā 3

Sestdien, 23. martā, Mazmežotnes muižā ar koncertprogrammu «Es šonakt sēdēšu uz jumta» uzstāsies maestro Raimonds Pauls un aktieris Andris Bērziņš, portālu informēja koncertturnejas rīkotāju pārstāve Una Griškeviča.

Viņa atklāja, ka koncertprogrammā iekļautas 12 īpaši rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, kā arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

U. Griškeviča stāsta, ka izdots arī kompaktdisks, ko varēs iegādāties koncertu norises vietās un saņemt mākslinieku autogrāfus. Līdzās citiem mūziķiem albuma studijas ierakstā piedalījušās arī televīzijas šova «X Faktors» finālistes «Radio trio».

«Atceroties savu sadarbību ar dziedošajiem aktieriem, man bija sajūta, ka ir iestājies tāds kā klusums. Un es atcerējos par Andri - vienu no mūsu spēcīgākajiem dziedošajiem aktieriem. Dziedošie aktieri Latvijā nereti ir populārāki par dziedātājiem, jo viņi spēj dziesmu tekstus iznest līdz klausītājam,» atzīst R. Pauls.

Savukārt Andris Bērziņš jokojot piebilst, ka divu lielu mākslinieku sadarbība allaž ir liels ieguvums klausītājiem, īpaši, ja viņi runā par lielām un nozīmīgam tēmām: «Dziesmās lielākoties izmantota mīlas dzejas – mēs ar Maestro vēl atceramies, ko tas nozīmē, tāpēc varam par to runāt. Jaunie lai dara – mēs parunāsim.»

Abi izcilie mākslinieki jauno programmu nolēmuši vest pie klausītājiem, lai, kā paši ar smaidu teic, «patricinātu ļaužu sajūtas un atgādinātu, kas tā mīlestība tāda ir. Un, ja vēl pēc pēdējās dziesmas un puķu pasniegšanas seko arī pati, pati pēdējā dziesma, ko mēs pazīstam ar nosaukumu «Svētvakars», tad skaidrs ir viens: aizkustinājuma asaras, kas sariešas sirdspilnajā mīlestībā pret Latviju, ir garantētas teju katram klausītājam.»

Pēc koncerta Mazmežotnes muižā nākamā uzstāšanās gaidāma 7.aprīlī Madonas kultūras namā, 11.aprīlī Inčukalna kultūras namā, 13.aprīlī Rojas kultūras centrā, 16.aprīlī Kuldīgas kultūras centrā, 17.aprīlī Jelgavas kultūras namā, 19.aprīlī Carnikavas tautas namā , 21.aprīlī Valkas kultūras namā, 25.aprīlī Blīdenes kultūras namā, 27.aprīlī Kubulu tautas namā, 3.maijā Babītes kultūrizglītības centrā un 5.maijā Skrundas kultūras namā.

Pēc koncerta 27.augustā Dzintaru koncertzālē mākslinieki uzstāsies arī 18.septembrī Preiļu kultūras centrā, 20.septembrī Ķekavas kultūras namā, 5.oktobrī Krustpils kultūras namā, 11.oktobrī Talsu tautas namā, 12.oktobrī Valmieras koncertzālē, 13.oktobrī Rūjienas kultūras namā, 18.oktobrī Rīgas «VEF Kultūras pilī», 25.oktobrī Alūksnes kultūras centrā, 31.oktobrī Ogres kultūras centrā, 10.novembrī Smiltenes kultūras centrā, 17.novembrī Iecavas kultūras namā, 20.novembrī Liepājas koncertzālē «Lielais Dzintars» un 29.novembrī Tukuma kultūras centrā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā, kā arī koncertu norises vietās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Laijau

Sen, sen atpakaļ Pauls jau apceļoja kolhozu kultūras šķūņus, tad aizgāja augstākos līmeņos, tagad vēsture atkārtojas!

pirms gada, 2019.03.23 09:22

Fakts

Pauls tāpēc arī ir LIELS UN GENIĀLS MĀKSLINIEKS, ka ir kopā ar tautu jebkuros apstākļos.
Visi pārējie latvju darboņi un "màkslinieki" par vienā čupā sanākot nespēj uztaisīt tādu koncertu kā Raiminds Pauls spēj viens pats

pirms gada, 2019.03.23 09:23

Vietējās ziņas