Maijā notiek līdzšinējo novadu pēdējās komiteju sēdes 1

Maijā notiek pēdējās līdzšinējo novadu komiteju sēdes. Bauskā deputāti tiešsaistē 12. maijā tikās sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē, vienprātīgi atbalstot sešus piedāvātos lēmumprojektus.

Deputāti atbalstīja finansējuma piešķiršanu 1900 eiro apmērā veterānu florbola komandas «Bauska» dalībai rudenī turnīrā Čehijā. «Iepriekšējā gadā turnīru vairākas reizes pārcēla, līdz pavisam atcēla. Ļoti ceram, ka šogad brauciens izdosies, ka ar septembri atsāksies arī Latvijas čempionāta visas spēles, jo pašlaik spēlē tikai virslīgas komandas,» situāciju raksturoja veterānu komandas pārstāvis Normunds Grunckis.

Divu lēmumprojektu dēļ varētu nākties rīkot ārkārtas domes sēdi. Vispirms lēma par atbalstu Emīlam Starodubcevam dalībai Eiropas čempionātā stenda šaušanā, kas notiek jau maijā. Kopējā summa ir 860 eiro. Otrs lēmumprojekts ir saistīts ar Bauskas novada jaunatnes speciālistes Lienes Rotbergas projekta pieteikuma iesniegšanu un projekta īstenošanu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras izsludinātā projektu konkursā «Atbalsts jauniešiem «Covid-19» pandēmijas radīto seku mazināšanai». Šajā gadījumā no pašvaldības finansējums nebūs nepieciešams, bet dalība ir jāapstiprina, turklāt pirms Bauskas novada sēdes, jo projekts jāiesniedz līdz 24. maijam, bet sēde plānota 27. maijā. «Diemžēl ar šo projektu konkursu tā ir parasti – izsludina pēc iepriekšējās novada sēdes, bet jāiesniedz projekts konkursā pirms nākamās,» uzsvēra L. Rotberga.

Daļu deputātu izbrīnīja ziņa, ka šī ir pēdējā komitejas sēde. Bauskas novada domes izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka skaidroja, ka jūnijā notiks tikai domes sēde, vai, ja būs nepieciešams, ārkārtas domes sēde. Deputāti aicināja nākamajās komiteju sēdēs plašāk skaidrot šo jautājumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Slinkais deputāt!

Kādus skaidrojumus gudrā galva vēlas? Lasi likumā " Par pašvaldībām"! Neizlasīsi un kārtējo reizi brēkāsi par " neizskaidrošanas darbu" un administrācijas ļaunpratībām pret deputāta krēsla dēļ cienījamiem ļaudīm.
Ku - kū!

pirms mēneša, 2021.05.14 08:46

Vietējās ziņas