Mājai Bārbeles pagastā izsit loga stiklu

Iecavas novadā, ceļa Jelgava–Iecava 19. kilometrā, 11. aprīlī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,43 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Savukārt Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 11. aprīlī kādai mājai izsists loga stikls. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 11. aprīlī saņemta informācija par 32 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 21 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 11. aprīlī saņemta informācija par 207 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 76 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 41 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas