«Makšķernieku paradīze» atsauc iepriekš izskanējušo informāciju 1

Vecumnieku novada lauku tūrisma atpūtas parks «Makšķernieku paradīze» Valles pagastā tomēr neizmitinās cilvēkus, kuri vēlētos atrasties karantīnā klusā un no ārpasaules nosacīti norobežotā vietā.

Šādu lēmumu pieņēmis Miervaldis Bērziņš, «Makšķernieku paradīzes» īpašnieks. Lai gan iepriekš viņš bija gatavs palīdzēt cilvēkiem, kuriem nav iespēju šajā trauksmainajā un neziņas pilnajā laikā dzīvot šķirti no tuviniekiem un vienatnē pārlaist karantīnu vai pašizolēties, 3. aprīļa pēcpusdienā uzņēmējs sazinājās ar «Bauskas Dzīvi» un lūdza 20. martā izskanējušo informāciju atsaukt.

No labās gribas žesta viņš atteicies tāpēc, ka iniciatīvu īstenot traucē dažādi tehniski iemesli, turklāt šī iecere sabiedrībā radījusi gluži vai vētru un veicinājusi baumu izplatīšanos.

««Kājās sacelta» gan pagasta, gan novada domes vadība, turklāt pa Valli jau klejo melīga informācija, ka ar busiņiem uz «Makšķernieku paradīzi» tiekot vesti «Covid-19» pacienti,» atklāj Miervaldis Bērziņš. Viņš sapratis, ka birokrātisko šķēršļu un tenku izraisītās ažiotāžas dēļ «vienkāršāk ir nedarīt, nevis darīt» un nepasniegt palīdzīgu roku līdzcilvēkiem grūtā brīdī.

Lai nomierinātu uztrauktos iedzīvotājus un arī baumotājus, viņš uzsver, ka ir vienīgais, kurš šajās dienās apmeklējis savu īpašumu Vallē – «Makšķernieku paradīzi».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas