«Makšķernieku paradīze» Vallē gatava izmitināt no ārzemēm atbraukušos 13

Vecumnieku novada lauku tūrisma atpūtas parks «Makšķernieku paradīze» Valles pagastā ir gatavs uzņemt cilvēkus, kuri atgriezušies no ārzemēm un noteikto karantīnas laiku vēlas pavadīt klusā un no ārpasaules nosacīti norobežotā vietā.

Sekojot līdzi informācijas plūsmai plašsaziņas līdzekļos, Miervaldis Bērziņš, «Makšķernieku paradīzes» īpašnieks, atskārtis, ka daudziem, kuri atbraukuši no svešām zemēm, nemaz nav iespēju šajā trauksmainajā laikā dzīvot šķirti no tuviniekiem un paredzētās 14 dienas izvairīties no saskarsmes ar citām personām. Tāpēc radusies iecere piedāvāt cilvēkiem, kuri nodevuši analīzes koronavīrusa noteikšanai un gaida izmeklējumu rezultātus vai kuri gluži vienkārši vēlas pašizolēties un sociāli distancēties, vai atgūt spēkus rehabilitācijā pēc slimošanas, apmesties skaistā un mierīgā vietā aptuveni 65 km attālumā no Rīgas.

Miervaldis Bērziņš sarunā ar «Bauskas Dzīvi» uzsver, ka «Makšķernieku paradīze» ir atvērta ikvienam, lauku tūrisma atpūtas parkā ir visas iespējas sniegt nepieciešamos pakalpojumus; arī par draudzīgu samaksu varēs vienoties.

«Piedāvājam septiņus atsevišķus labiekārtotus guļbūves namiņus, kur ir viss vajadzīgais dzīvošanai: ledusskapis, elektriskā tējkanna, duša, tualete, dvieļi un gultasveļa, ko regulāri mainīsim. Sniegsim arī ēdināšanas pakalpojumu, vismaz trīs reizes dienā maltīti piegādājot līdz klienta durvīm. Katrā mājiņā pieejami dezinfekcijas līdzekļi. Personāls ar iemītniekiem nekontaktēsies, vien attālināti, ja būs nepieciešams. Mums ir vairumā sagādāti gumijas cimdi un higiēnas līdzekļi,» gatavību uzņemt klientus pauž Miervaldis Bērziņš. Viņš precizē, ka katrā namiņā ir divas istabas; šī apmešanās vieta karantīnas laikā ir piemērota arī no ārzemēm atbraukušai ģimenei, kurā ir četri cilvēki.

Interesenti tiek aicināti zvanīt pa tālruni 29174814 vai rakstīt e-pastā: burtukalps@inbox.lv, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

:(

Tiem vēl gleznainā vietā piedāvā pašizolēties. Cerams par maksu nevisa par velti.Viņus vispār nevajadzēja laist atpakaļ.Ja grib ceļot kad visur slimo tad lai ar paliek tur kur braukuši.

pirms gada, 2020.03.20 16:06

Idille

Bērziņ, ved un izmitini pie sevis mājās Baldonē.

pirms gada, 2020.03.20 16:40

ip

Atbraukušie vispirms nedēļām aplipinās vietējos un tad brauks pašizolēties uz Valli. Jūs jokaiņi saprotiet ko rakstiet? Ja šķērsoji Latvijas robežu,tad uz reizi bija jāveic pārbaude,ja temparatūra,tad slimnīca,ja nav temperatūra,tas izolācija uz 2 nedēļām kādā noteiktā vietā. Bet tagad,kad tūkstoši iebraukušie,kuriem netika veikta pārbaude uz robežas vazājaz apkārt aplipinot citus un tad ai,ai,ai braukšu pašizolēties uz Valli.

pirms gada, 2020.03.20 17:30

Vaļera

Paldies tādiem cilvēkiem, kas izņem ārzemniekus, kuri var aplipināt savas ģimenes.

pirms gada, 2020.03.20 20:18

Ip saspiedis galvu

Pazīstams atbrauca uz LV,noteikta pašizolācija, kur šim palikt, ja mājās ir cilvēks 70+ ??? Cik noprotu esi tik ļoti aprobežots, ka nesaproti lietas nopietnību. Nebūtu tādu cilvēku, uz pusi vairāk būtu aplipināti.

pirms gada, 2020.03.20 20:22

Hmm

Nopietni???? Un vai Miervaldis Bērziņš arī vietējiem iedzīvotājiem var garantēt, ka cilvēki, kuri vēlēsies pašizolēties Makšķernieku paradīzē tiks pieskaitīti, lai šie pašizolēt gribošie neklīst pa Valles centru, jo ir pietrūcis šņabīti vai pīpis? Vai Bērziņš pats būs uz vietas un apkalpos savus viesus?

pirms gada, 2020.03.20 21:46

lija

Jauks piedāvājums. Paldies. Tā tiešām ir jauka iespēja lauku novadā, kur vispār nav daudz vietu pašizolēties, kā vien daudzdzīvokļu mājās.

pirms gada, 2020.03.21 07:41

Dace

Jūs ar galvu domājat vispār cilvēki mīļie tā ir arī mazi bērni.

pirms gada, 2020.03.21 09:21

vaļera

Iebāz dziļāk savu egoismu skaudīgais kaimiņ. ????‍♂️

pirms gada, 2020.03.21 19:19

Vietējās ziņas