«Māmiņu klubs» brauc uz Rundāli 7

Pie pašiem jaunākajiem rundāliešiem rīt, 12. jūnijā, ciemos brauks TV 3 raidījuma «Māmiņu klubs» veidotāji, stāsta organizācijas «Māmiņu klubs» vadītāja Sandija Salaka. «Gaidām vecākus ar bērniņiem līdz trīs gadu vecumam, kuri vien var atbraukt uz Rundāli. Ar mums kopā būs aktrise Diāna Zande, krūts zīdīšanas un bērnu attīstošo nodarbību speciāliste. Kopā ar māmiņu Kristīni ieradīsies mazā Daniela, kuras dzimšanas brīdi un attīstību pirmajā dzīves gadā fiksēja «Māmiņu klubs» savos raidījumos. Tāpēc Danielu dēvējam par superbēbi. Būs dāvanas arī no firmas «Huggies».»Rundāles pagastā darbojas bēbīšu skoliņa, ko vada baušķeniece Marita Rence. Viņai ir bijusi vēlme uzaicināt «Māmiņu klubu» uz Rundāli. Tikšanās Pilsrundāles vidusskolas zālē sāksies plkst. 12. Pēc tās «Māmiņu kluba» filmēšanas grupa dosies uz mazulim draudzīgās Bauskas slimnīcas dzemdību nodaļu, kur mājīgi iekārtotas ne tikai parastās palātas, bet ir arī ģimenes dzemdību palātas. Sižets par to un tikšanos Rundālē būs skatāma televīzijā šajā vasarā, saka Sandija Salaka.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

:)

Bija jauks pasākums, mums patika;) Paldies tā organizētājiem un Māmiņu klubam:)

pirms 13 gadiem, 2008.06.12 18:52

Lūk

A tekstā jau paguva izlabots - IEPRIEKŠ BIJA RAKSTĪTS PUIKA DANIELS!!!

pirms 13 gadiem, 2008.06.11 14:52

Nesaprotu...

No kurienes jūs ņēmāt, ka runa ir par zēnu?! Tekstā tak skaidri ir rakstīts, ka mazā Daniela!!!!! Atkal tikai negācijas... Bet ko gan no BDz komentētājiem var gribēt...

pirms 13 gadiem, 2008.06.11 14:00

...

Nu Muižniecei jau vajadzēja painteresēties cītīgāk...

pirms 13 gadiem, 2008.06.11 13:50

???

No kura laika "Māmiņu kluba" superbēbis no meitenes ir kļuvis par zēnu??? Bet ko gan no Bauskas Dzīves var gribēt, tāds stils ir katrā rakstā, netakarīgi no tēmas un autora. Joprojām nekāda ticamības momenta šajā avīzē.

pirms 13 gadiem, 2008.06.11 12:34

Vietējās ziņas