Marihuāna Bauskā ir visvairāk izplatītā narkotika 4

Par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju šogad pirmajos sešos mēnešos Valsts policijas (VP) darbinieki Zemgalē sākuši 78 kriminālprocesus un vajāšanas sākšanai prokuratūrai nodevuši 48 kriminālprocesus. Bauskas iecirknis minētajā periodā uzsācis 11 kriminālprocesus, kas saistīti ar narkotisko/psihotropo vielu neatļautu apriti. No tiem trīs ir par neatļautu realizāciju vai iegādi un glabāšanu realizācijas nolūkā, portālu informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

No janvāra līdz jūnijam likumsargi Zemgalē no nelikumīgās narkotisko vielu aprites izņēmuši vairāk nekā kilogramu amfetamīna, 291 MDMA tableti, kā arī klonazepāmu, diazepeku, karfentanilu, metadonu. Atrasti arī teju 388 grami marihuānas, 11 kilogrami nežāvētas marihuānas un trīs grami hašiša.

Mūspusē izņemti 225 g marihuānas, 92 g amfetamīna, 77 MDMA tabletes. D. Kalniņa atzīmēja, ka joprojām visvairāk noziedzīgi nodarījumi ir saistīti ar marihuānas apriti.

Aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā policijas amatpersonas ekspertīzes veikšanai uz ārstniecības iestādēm nogādājušas  103 personas. Par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 46. panta pirmajā daļā paredzēto pārkāpumu sodītas 62 personas. Pārdozēšanas gadījumi Bauskas pusē nav konstatēti.

Cīņa ar narkotiskajām vielām Valsts policijai ir viena no prioritātēm, uzsvēra D. Kalniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

bsk-dzive

tie skaitli nemainas liekas ka visu laiku mazak paliek

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.21 23:29

?

Vai tas , kurš šādus virsrakstus raksta , skolā latviešu valodas stundas "bastoja"?

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.22 11:15

Imbrahins

Brinums ka maskaiti vēl nav paņēmuši ciet tirgo pastajana likvartenos

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.14 12:58

Vietējās ziņas