Mārtiņdienā aizdegusies māja Vallē

Piektdien, 8. novembrī, Iecavas novadā dega vienstāva koka pirts 25 m2 platībā. Izsaukumu uz notikumu ugunsdzēsēji-glābēji saņēma plkst. 15.04, bet ugunsgrēka dzēšanas darbus pabeidza plkst. 17.13. Strādāja pieci Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām,portālu  informēja Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Svētdien, 10. novembrī, plkst. 15.59 VUGD saņēma informāciju, ka Vecumnieku novada Valles pagastā deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamajai mājai deg jumts ar atklātu liesmu. Ugunsgrēka dzēšanu apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta atradās divu kilometru attālumā. Ugunsgrēkā dega jumta konstrukcijas 100 m2 un istaba 10 m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 22.05, un tajos piedalījās 12 ugunsdzēsēji glābēji no Aizkraukles, Bauskas, Vecumniekiem un Jaunjelgavas, kā arī Bārbeles brīvprātīgie ugunsdzēsēji.

Piektdien, 8. novembrī, uz autoceļa Bauska–Grenctāle ugunsdzēsēji-glābēji veica ceļu satiksmes negadījuma seklu likvidēšanas darbus – novērsa degvielas noplūdi no avarējušas automašīnas degvielas bākas un ar absorbenta palīdzību savāca izlijušo degvielu.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 8. novembra plkst. 6.30 līdz 11. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēka dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, un vēl pieci izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas