Mārtiņš Jātnieks nāk klajā ar jaunu dziesmu 10

Gatavojoties starptautiskajam kantrimūzikas festivālam «Bauska Country», kas šovasar norisināsies 12. un 13. jūlijā Bauskas pilskalna estrādē, mūziķis un festivāla producents Mārtiņš Jātnieks laidis klajā savu jaunāko dziesmu «Tavas acis», portālu informēja festivāla sabiedrisko attiecību konsultante Gita Sauka.

M. Jātnieks atzīmēja, ka līdz nozīmīgajam sarīkojumam atlicis nedaudz vairāk kā mēnesis un pašlaik notiekot aktīvi sagatavošanās darbi.«Paralēli tam, ka teritorijā būs divas skatuves, uz kurām divu dienu garumā kāps virkne pasaulē un Eiropā atzītu mākslinieku, kā arī pašmāju zvaigznes, 13. jūlijā no pulksten 12 Bauskas novada domes stāvlaukumā norisināsies koncerts, kas būs pieejams kā pilsētas iedzīvotājiem, tā arī novada viesiem pilnīgi bez maksas. Plašā festivāla programma ļaus apmeklētājiem gan iepazīties ar mūzikas žanra aktualitātēm pasaulē un Eiropā, gan pavisam noteikti nodrošinās iespēju “izdziedāties” pie vietējo mūziķu dziesmām. Arī es, kopā ar savu radošo grupu uzstāšos festivāla otrajā dienā. Pašlaik repertuārs festivālam vēl top, bet aicinu iepazīties ar manu jaunāko dziesmu “Tavas acis”, kas, iespējams, izskanēs arī uz skatuves Bauskā,” teic M. Jātnieks.

Zināms, ka šogad pirmo reizi uz festivāla skatuves kāps Eiropā tik ļoti iecienītās kantrimūzikas grupas – “Cousin Hatfield”, kas festivāla apmeklētājiem sniegs ASV dienvidu daļai raksturīgos klasiskās kantrimūzikas ritmus, papildinot to ar jauneklīgām džeza un blūza skaņām. Kā rezultātā – pieci jauni un talantīgi mūziķi radīs patiesi unikālu un enerģisku skanējumu. Tāpat, klausītāji varēs baudīt ASV kantrimūzikas leģendas Alberta Lī uzstāšanos, kurš dalību festivālā Bauskā iekļāvis savā 2019. gada pasaules turnejas kalendārā. Uz festivāla lielās skatuves uzstāsies arī Igaunijas grupa “Chick N Band”, vācu “Big S”, kā arī virkne pašmāju mūziķu: “Latvian Blues Band “, “Carnelian & Bekars Band”, “Sestā Jūdze”, “Dakota”, “The Rolltones” un “Martins Jatnieks Band”.

Savukārt, paralēli uz festivāla mazās skatuves uzstāsies: “Eddie Dove Band”, “Hank Williams Tribute” no Lietuvas, “Bekars”, Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš, “Zelta kniede”, “Mustangs”, “Country Side”. Tāpat, abu festivāla dienu garumā paredzēti līnijdeju priekšnesumi.

Biļetes uz mūzikas festivālu “Country Bauska” iespējams iegādāties visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā.


Pievieno komentāru

Komentāri 10

Jānis

Kaut kāds m_sls šī un viņa pārējās "dziesmas". S_ds uz kociņa, nevis coutry

pirms gada, 2019.06.08 16:01

Jānim

Tie divi vārdi ar svītriņām raksturo tevi pašu.Tu labi izskaties uz tā kociņa.Tas tā.Bet labi,ka Tev ir paškritika.

pirms gada, 2019.06.09 10:16

???

Labāk gan lai šī dziesma neizskan no estrādes.
Paklausījos, kļuva neērti.

pirms gada, 2019.06.09 10:07

WRYJMN

Ķipa raksts par jātnieka dziesmu,bet tālāk aiziet kā kantrī reklāmraksts! :D

pirms gada, 2019.06.09 11:24

Tam Ķipa

Un,ja arī būtu reklāmraksts,kas tur slikts.

pirms gada, 2019.06.09 18:41

Milda

Paklausijos,bet ne līdz galam. Šī jaunskunga vokālās dotības nesaista,diemžēl! :( Kādu laiku nebiju klausijusies,gaidiju ka būs izaugsme pa šo laiku notikusi! BET IR BET!!! :((

pirms gada, 2019.06.10 10:55

Mārtiņ,

Ir laiks beigt. Savu "slavas" mirkli Tu jau dabūji, jāzin kad apstāties.

pirms gada, 2019.06.10 16:20

dziesminieks

Bail pat atzīties foruma komentētājiem,bet man arī patika-simpātisks puisis un dziesma,nekāda vaina.

pirms gada, 2019.06.12 08:06

Anita

Ieslēdzaam rradio - Lustigs radio .... Tur ir country ... Bet ne šis. Ar to vien, ka uzliek cepuri galvā, nepietiek.

pirms gada, 2019.06.12 12:37

Vietējās ziņas