Mārtiņš Jātnieks un duets «Dvines» apvienojas kopdziesmā kantri ritmos 1

Par sadarbību paziņojuši trīs pašmāju mūziķi – dueta «Dvines» dalībnieces un mūziķis Mārtiņš Jātnieks, kuri apvienojuši spēkus un nu klausītāju novērtējumam piedāvā kopdarbu – kantri dziesmu «Kas uz sirds», kurai tapis arī rudenīgs videoklips, portālu informēja mūziķu pārstāve Zanda Kočāne.

Viņa pastāstīja, ka pirmie dziesmas «Kas uz sirds» uzmetumi radušies jau pirms astoņiem gadiem, kad dueta «Dvines» dalībnieces – dvīņumāsas Ana un Katrīne – kopā ar dziesmas līdzautoru Uldi Beitiņu sarakstīja kantri dziesmu.

Gadu laikā, klausoties dziesmas demo ierakstu, nolemts tā pilnveidošanā piesaistīt citus skatuves māksliniekus – dziesmas ierakstā iesaistījušies Roberts Rasa, Anrijs Grīnbergs, Kristaps Rullis un Kristaps Krievkalns, kuri palīdzēja izveidot dziesmu, lai tā iegūtu savu īsto skanējumu.

«Dziesma jau kopš tās tapšanas brīža šķita piemērota duetam, jeb mūsu gadījumā trio, jo tai noteikti bija nepieciešams vīrieša vokāls. Esam gandarītas, ka Mārtiņš piekrita sadarbībai, jo viņš ir mērķtiecīgi cēlis Latvijas kantri mūzikas latiņu. Lai gan līdz šim nekad nebijām radījušas mūziku šajā mūzikas žanrā, lai gan, kā zināms, Latvijā tā ir iecienīta. Tāpēc priecājamies par to, ka šī projekta ietvaros varējām gūt jaunu pieredzi,» stāsta  māsas Ana un Katrīne.

«Brīdī, kad dvīnes piedāvāja strādāt kopā pie dziesmas, lauku darbi jau bija gandrīz noslēgušies, tāpēc pacilātā noskaņojumā varēju uzsākt darbu pie dziesmas ierakstīšanas. Jāatzīst, ka dziesmas vārdi ļoti precīzi atspoguļo rudenīgās sajūtas laukos – daba sāk krāsoties un burtiski «mainīt savas kleitas», taču plašie tīrumi gatavojas ziemas mieram. Priecājos, ka mūsu sadarbība radīja pozitīvas emocijas, jo māsu duets ir talantīgs, jautrs, un, pats svarīgākais, viņas ir ļoti rūpīgas it visā, ko dara. Tāpēc domāju, ka mūsu sadarbība noteikti vēl turpināsies!» pārliecināts ir mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

Dueta «Dvines» un Mārtiņa Jātnieka kopdarbam tapis arī rudenīgs videoklips, kuru radījis Ivars Veikša. Videoklips tapis Bauskas novada  z/s saimniecībā «Vaidelotes» un Mēmeles jāšanas sporta klubā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas