Mārtiņš Podžus uzvar dubultspēlē 3

Austrijas pilsētā Telfā aizvadīts Starptautiskās tenisa federācijas M25 turnīrs tenisā, kur piedalījās arī Vecsaules pagasta tenisists Mārtiņš Podžus – šoreiz viņš uzvarēja dubultspēļu turnīrā.

Turnīrs notika no 12. līdz 18. jūlijam. Vienspēļu turnīra pirmajā kārtā M. Podžus uzvarēja Krievijas sportistu Janu Sabjaņinu ar 7-6, 5-7 un 6-3, bet otrajā kārtā izstājās.

Dubultspēļu turnīrā viņš startēja kopā ar mājinieku Neilu Oberleitneru. Lai arī turnīrā bija pāri no dažādām valstīm, M. Podžus duetam pretim nāca gandrīz tikai mājinieki. Izņemot pirmo kārtu, kur austrieti Sandro Koppu un nīderlandieti Miku Veldēru pārspēja ar 6-7, 7-6 un 10-6.

Pusfināls iznāca pats vieglākais – Filips Bahmaiers un Peters Goldšteiners uzvarēti ar 6-2 un 6-1. Fināla mačs gan bija smags – Filipu Misoliku un Lukasu Neimaieru izdevās pārspēt tikai ar 7-6, 2-6 un 10-5. Jāatzīmē gan, ka latvieša un Neila Oberleitnera duets pēc reitinga bija pats spēcīgākais turnīrā, un arī vienspēlēs M. Podžus bija trešais stiprākais.

Dubultspēlēs M. Podžus tas ir jau devītais uzvarētais turnīrs. Pirmais bija 2014. gadā Turcijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas