Masveidā stājas partijās 17

Lai kandidētu novada vēlēšanās, nākamie deputātu kandidāti meklē dažādas vēlēšanu apvienības. Likumdošana paredz, ka novados, kur iedzīvotāju skaits pārsniedz piecus tūkstošus, kandidātu sarakstus iesniedz partijas. Iespējams, ka tieši tāpēc nākamā Vecumnieku novada pašvaldību darbinieki stājas pat ne tajās populārākajās pēc sabiedrisko aptauju reitingiem. Informē Aizkraukles pagasta Valles pagasta padomes priekšsēdētāja vietniece Iveta Radziņa: «Iestājos Latvijas Pirmās partijas un Latvijas ceļa apvienībā (LPP/LC), jo vēlos kandidēt novada domes vēlēšanās. Lai varētu aizstāvēt novada domē mūsu pagasta iedzīvotāju intereses, pēc likuma ir nepieciešams būt partijas biedram. Lielā politika mani šajā situācijā neinteresē un tā atšķiras no tā, kas norisinās pašvaldībās.»LPP/LC kā savu partiju izvēlējies arī Kurmenes pagasta padomes priekšsēdētājs Agrs Kondrāts: «Nav jau izvēles. Ar lielajiem partijas mērķiem mums ir maz sakara, jo pašiem ir sava, lokāla novada programma.»Stāsta Latvijas Pirmās partijas biedrs Rihards Melgailis: «Ja uzraksta iesniegumu, tad pēc trim mēnešiem kļūst par biedru. Nodaļas partijas sapulcē Vecumnieku novada vēlēšanu saraksts ir apstiprināts un iesniegts partijas valdē. Galvenā doma - saistībā ar dalību partijā varēs prasīt arī atbildību. Likums gan neliegs ievēlētajiem kļūt par neatkarīgajiem deputātiem.» Pašlaik nevienam nav pieredzes, kas notiks, ja ievēlēs pašvaldībās partiju sarakstus, tāpēc vērtēt nākotnes notikumus vēl nevar. Vecumnieku izpilddirektors Guntis Kalniņš informēja, ka viņa dalību partijā noteica personiski apsvērumi, kuri nav jāpublicē laikrakstā. Skaistkalnes pagasta priekšsēdētāju Jāni Kalniņu jautājums par partijām īpaši neuztrauc - viņš jau vairākus gadus ir Latvijas Zemnieku Savienības biedrs un šī partija ir otrā, kura plāno iesniegt savu sarakstu Vecumnieku novadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

pārtija

Partiju sistēma Latvijā ir izgāzusies un novedusi valsti bankrotā. Pēc otrā pasaules kara Vācijā tika veikta denacifikācija, tas ir nacistu partijas un ideoloģijas demontāža. Tas pats ir jādara ar Latvijas partijām(mafijām), kuras bija parlamenta valdošajās partijas un koalīcijas, sastādīja "viendienītes" valdības un nesa politisko atbildību, tas ir pilnīgu bezatbildību par šodienas Latvijas vietu Eiropā. Latvijā var balstīties tikai uz patiesu un dabisku līderu personīgu atpazīstamību, viņu idejām, fizisko un garīgo veselību, saimnieka instinktu veselas tautas mērogā un tādu izvirzīšanu vēlēšanās. Jaunsargi, mazpulki, zemessargi, zemnieku, uzņēmēju, zinātnieku,utt. organizācijas- komunikācijas un sadarbības treniņam pietiks ar šīm organizācijām. Pagasta vēlēšanu princips. Partijas, kas sludina pilnīgu padevību visiem lielajiem brāļiem uz šīs planētas un bezgalīgu rūpniecības, lauksaimniecības, darbaspēka globalizāciju ir jāaizliedz, jo šo partiju politika ( vai atsevišķu lemttiesīgo korupcija, kompromats, ALKATĪBA vai kaujas uzdevums) ved Latviju izmiršanā un deģenerācijā visās jomās. Esam pastalās un atkarīgi trijās paaudzēs, ja tos miljardus sagrābsimies. ASV mežonīgā kapitālisma laikā varu uz vietām realizēja šerifs ar lielu koltu, jo citādi nevarēja. Mums taču arī ir mežonīgais globalizācijas ekonomiskā caurvēja kapitālisms, jeb uz nacionālajām vērtībām balstīta brīva un neatkarīga valsts, kas bija latviešu sapnis 1991. gadā? Mēs esam Orvela "Dzīvnieku fermā", ne brīvā un neatkarīgā Latvijā.Mūsu glābiņš esot investors, tā tagad sauc ekonomiskos okupantus. Ja te būtu politisks un ekonomisks šerifs, daudzi uzvestos pieklājīgāk, gan mūsējie, gan viņējie.

pirms 12 gadiem, 2009.05.28 22:12

biba

Tikai ne TP/LPP.
Gan Vecumnieku , gan Valles sarakstā sēž blēži un meļi.
Vallē esot uzņēmums ,kurā daļas piederot gan pagasta priekšsēdētājam Zvirbulim , gan deputātei Ruģelei . Un tad puse no to radiniekiem strādājot pagastā un vārdu sakot visi ir skaisti vienojušies .Bet uzņēmums bauda piekļuvi pie info un aktīvu atbalstu no pagasta.
Bet par to lai iedzīvotājiem aizmālētu acis - nosponsorējot Jaunāgada salūtu. Tā teikt lai muļķīši priecājās. Un par Valles jauno sporta namu ar klīst runas ,ka cēlājs ir uzņēmums ,kurš tuvs TP un uzvarējis vēl konkursos kur pie vadības sēž TPisti.

pirms 12 gadiem, 2009.05.07 10:23

Pēte

Partija "LPP/LC'',''Tautas partija''piedalīsies Vecumnieku novada vēlēšanās,bet nemāk uzrakstīt programmu bez drukas kļūdām http://www.cvk.lv/cgi-bin/wdbcgiw/cvk/pv2009.pasv2009.vis

pirms 12 gadiem, 2009.04.27 21:50

okei

Ko tad Valles deputāte Radziņa līdz šim ir izdarījusi cikvēku labā? Smiekli nāk.

pirms 12 gadiem, 2009.04.01 12:16

IKS

Un deputātiem no pilsētas arī būtu jābūt mazākumā, savādāk lauki neko nedabūs!!!

pirms 12 gadiem, 2009.03.03 08:36

s

Vienkāršie ļaudis nebalsos par cilvēkiem,kas pārdevušies partijām.Padomājiet pirms balotējaties,vai jūsu līdzšinējā reputācija nebūs neglābjami sakompromitēta.Var taču būt labs cilvēks arī nepārdodot savu sirdsapziņu.

pirms 12 gadiem, 2009.03.02 14:51

viss

Ne jau partijās ir tā vaina! Visi tagad sadomājušies, ka nu tik kandidēs jaunajās novadu vēlēšanās un viņus arī ievēlēs! Lika pagaidīt, tauta jau nav stulba un tos, kas tagad jau "labi zina" ko slēgs un kas paliks pēc tam, vispār neievēlēs.

pirms 12 gadiem, 2009.03.02 13:05

Ila

Nav obligāti jāstājas partijās, no partiju sarakstiem var kasndidēt arī bezpartejiskie, ja viņus uzaicina. Tas arī būtu labāk, domāju, ka jūs piekritīsiet. Ja tikai tāpēc jāstājas jebkurā partijā, tas ir bēdīgi. Ja ievēl kā bezpartejisko, tad vēl ir kaut kādas cerības uz patstāvību un taisnīgu lēmumu Tā kā padomājiet, pirms izvēlaties!!!

pirms 12 gadiem, 2009.03.02 09:52

Juris

Varu izteikt tikai nožēlu,ka Vecumnieku [spice] stājas šajā lielzagļu LPPLC partijā.Visus šos gadus esmu balsojis par R.Melgaili,bet ja tas tagad tā ir noticis noteikti to nedarīšu.

pirms 12 gadiem, 2009.03.02 09:50

Ceļš

Ak tad kopā ar Šleseri? Kauns par šādu partiju, kas faktiski ir viena "monstra" partija! LC galīgi noplucis - Godmanis, Pētersone un Bēržiņš. Vai četri cilvēki ir partija? Ko dariet?! Ceru, ka vēlētāji to novērtēs pareizi!!!

pirms 12 gadiem, 2009.03.02 08:23

hannaaste

piekrītu "vis". nevajag pašvaldību līmenī partijas, bet personības. un vai jau neredzam, cik "laba" ir daudzpartiju sistēma un pie kā tā mūs novedusi? un vispār sen jau laiks izsludināt valstisku "fors major" un sākt visu no jauna, lai nepienāk golodomors.

pirms 12 gadiem, 2009.03.01 17:24

avis

***,pa kuru laiku jau pretīgās partijas pienākušas pie mūsu sliekšņa.

pirms 12 gadiem, 2009.03.01 15:28

fibo

diez vai par karjeristiem balsosim,lai jaucenšas un stājas partijā.

pirms 12 gadiem, 2009.02.28 17:44

fibo

diez vai par karjeristiembalsosim,lai jaucenšas un stājas partijā.

pirms 12 gadiem, 2009.02.28 17:43

vis

Kārtējais absurds.Tauta grib vēlēt personālijas,nevs pretīgās partijas.Kad reiz beigsies šis partiju diktāts?

pirms 12 gadiem, 2009.02.28 13:11

Vietējās ziņas