Mātes dienā visvairāk apsveikumu pastkaršu nogādātas Bauskā un Iecavā

Latvijā svētdien, 9.maijā, tiks svinēta Mātes diena. Līdz ar svētku tuvošanos uzņēmums «Latvijas Pasts» pēc pārtraukuma Covid-19 pandēmijas dēļ šogad atkal aicināja sociālo tīklu lietotājus apsveikt mammas, vecmāmiņas, draudzenes, tantes vai krustmātes ar īpaša dizaina pastkartēm.

VAS «Latvijas pasts»pārstāve Gundega Vārpa pastāstīja, ka kopumā akcijas laikā aizpildītas 40 500 pastkartes.  Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā šogad nosūtītas 1173 bezmaksas Mātes dienas apsveikuma kartiņas

Visvairāk apsveikuma pastkaršu Mātes dienā adresētas māmiņām Bauskā – pavisam 490.  Savukārt 370 sveicieni ceļoja uz Iecavu, 210 apsveikumi  nogādāti Rundālē, bet 103 – Vecumniekos. Populārāko pastkaršu saņēmēju vārdu topā mūspusē ir Anita, Inese un Dace.

Mātes dienas pastkaršu sūtīšanas akcija ir pirmā no «Latvijas Pasta» īstenotajām sociālo tīklu kampaņām un tiek rīkota jau kopš 2011.gada.G. Vārpa atzīmēja, ka interese par šo akciju ir ļoti liela, turklāt katru gadu tā arvien pieaug. Pirmajā Mātes dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā piedalījās 4867 Twitter lietotāji, aizpildot gandrīz 6500 pastkaršu.

Mūspusē aktivitāte saglabājusies līdzīga, vien iepriekš uz Bausku aizceļoja vairāk apsveikumu.  2020.gadā kampaņa nenotika, bet 2019.gadā 605 atklātnes nosūtītas uz Bausku, 353 uz Iecavu, 220 uz Rundāli, bet 112 uz Vecumniekiem.

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas