«Maxima» atklāj jaunu veikalu Bauskā 13

Ceturtdien, 30. aprīlī, pēc rekonstrukcijas darbiem, kuros investēti vairāk nekā 520 tūkstoši eiro, durvis vērs jauns veikals «Maxima X» Bauskā, Slimnīcas ielā 8, informēja uzņēmuma pārstāve Liene Dupate.

«Priecājamies, ka, neskatoties uz joprojām esošo ārkārtas situāciju, varam saviem klientiem vērt durvis jaunajā «Maximas» veikalā Bauskā. Tādējādi mēs sniedzam iespēju vienuviet iegādāties visu nepieciešamo par zemām cenām, ko īpaši novērtē Latvijas iedzīvotāji pašreiz tik sarežģītajos ekonomiskajos apstākļos. Jaunu veikalu atklāšana nodrošina lielāku iepirkšanās platību, līdz ar to iespēju vieglāk ievērot sociālo distanci. Mēs joprojām aicinām klientus izvairīties no drūzmēšanās pie veikalu plauktiem un vitrīnām, kā arī  ievērot visus valdības un Slimību profilakses un kontroles centra noteiktos drošības pasākumus,» teic SIA «Maxima Latvija» vadītājs Viktors Troicins.

Viņš uzsvēra, ka jaunatklātajā  tirgotavā Bauskā ir pilnībā pārbūvētas telpas 491 kvadrātmetra platībā, iekļaujot tirdzniecības zāli (350 m2) un palīgtelpas, pielāgojot tās veikala vajadzībām. Lai darbiniekiem un pircējiem nodrošinātu ērtu uzturēšanos, izveidota jauna telpu apdare un inženierkomunikācijas. Iekštelpās ir uzstādīts jauns energoefektīvs LED apgaismojums un ierīkota jauna ventilācija. Pircēju ērtībām būs pieejamas četras pašapkalpošanās kases.

L. Dupate uzsvēra, ka uzņēmums īpašas rūpes velta darbinieku un klientu drošībai. Lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu sociālo distancēšanos un pārtikas drošību, tiek īstenota virkne preventīvu un profilaktisku darbību. Darbinieku drošībai uzstādītas stikla aizsargbarjeras pie kasēm starp klientu un kasieri, strādājošajiem pie pašapkalpošanās kasēm nodrošināti sejas aizsargvairogi.

Pircējiem pieejami dezinfekcijas līdzekļi pie veikala ieejas. Nefasētie pārtikas produkti tagad tiks piedāvāti iesaiņojumā.  L. Dupate aicina klientus ievērot divu metru distanci, nedrūzmēties pie veikalu plauktiem un ievērot visus sociālās distancēšanās noteikumus.

Pašlaik ir atlikta tirgotavas «Maxima» pārbūve Bauskā, Pionieru ielā 2. «Pašreiz visus resursus un spēkus koncentrējam uz vīrusa ierobežošanu. Līdzko situācija atgriezīsies normas robežās, turpināsim savu izaugsmi, jo skaidri apzināmies savu lomu Latvijas sabiedrībā, spējot piedāvāt zemas cenas pārtikas un ikdienai nepieciešamām precēm,» uzsvēra L. Dupate.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

nu skumji

Maxima ar šo veikalu ir iebraukusi totālās auzās - nu kaut kāds murgs tie labirinti. Būs vien jāiet uz to pie RIMI, kaut cik lielāks un sakarīgāks.Tāda bodīte vien ir sanākusi, maza un neietilpīga, vienas šauras ejiņas , cilvēki divi tajos labirintos knapi var samainīties, tas nu nebija prāta darbs.Sliktāks vēl kā mini RIMI , Mego arī tāds nešāds, nav vairāk kur pie autoostas iepirkties. Varbūt man tikai liekas viss tik bezcerīgs un citi ir stāvā sajūsmā, varbūt.

pirms gada, 2020.04.30 15:49

Max

Pašā sākumā ir plats laukums pie kkādiem cepumiem, tur vajadzēja maizes plauktu, bet vispār tik tiešām šaurs, maza telpa un tā pati neveiksmīgi izmantota. Jāgaida vien, kad 2 X būs kalnā pie Rimi.

pirms gada, 2020.04.30 16:28

Pircējiņš

Ļoti mazs un šaurs veikaliņš. Tāda piparu bodīte, kur īsti nav ko nopirkt. Biju mazā veikala piekritējs, bet tagad labāk iešu uz lielo Maximu pie Rimi, tur ir liela izvēle un arī darbinieki laipni un smaidīgi. Būs žēl kad lielais ies uz rekonstrukciju, bet prieks būs pēc tam iepirkties lielā jaunā veikalā.

pirms gada, 2020.04.30 16:32

Andrejs

Es uz maksimu tapar nēju, dārgs veikals
Bauskā var letāk iepirkties, bez Rimi, mego maksimas un cietiem lielveikaliem

pirms gada, 2020.04.30 20:23

Andrej

Kurā veikalā var lētāk iepirkties? Lidl varētu atvērt Bauskā.

pirms gada, 2020.04.30 20:46

iedzīvotāja

Jaunais Maxima veikals ir ļoti mūsdienīgs ar pašapkalpošanās kasēm ,pārdevējas ir ļoti laipnas un preču sortiments ir pilnīgi pietiekošs nevajag brāķēt viss ir kā vajag

pirms gada, 2020.05.01 14:26

Hitlers

Maxima tik ver vaļā visur kur var iebāzt miskastē kārtējo reizi smirdīgā kaste . Lai kac iebrauc veikalā mašīnu atkal būs forši degošu tik .

pirms gada, 2020.05.01 14:36

Hitlers

Pens onārem tas veikals kā reizi ,o skrien tik vecās kļūst es .

pirms gada, 2020.05.01 14:41

Rūdis

Kaut kāds murgs.Stumdās ar ratiem.Viens otram nevar paiet garām berzējās ar mugurām.

pirms gada, 2020.05.02 23:18

Arī šodien biju

Biju vēlā vakarā, piektitīšu, vietas maz. Veikalā daži pircēji, tā pat sanāk skriet virsū. Nesaprotams labirints, pieņemsim dēļ tā ka pirmo reizi tur biju. Pašapkalpošanās kases gan tīri forš variants un personāls izcils, laipni iesaka un parāda visu. Paldies!

pirms gada, 2020.05.03 22:45

Nu nekāds

Galīgi šaurs, izlocīts, nepārdomāts variants. Par kādu distanci iet runa? Pašiem patīk izvietojums?

pirms gada, 2020.05.06 14:34

Vietējās ziņas