«Maxima Latvija» Bauskā atvērs jaunu veikalu un rekonstruēs esošo 69

«Maxima Latvija» šogad Bauskā plānojusi atvērt jaunu veikalu, kā arī rekonstruēt esošo tirdzniecības vietu Pionieru ielā 2, informēja uzņēmuma pārstāve Liene Dupate-Ugule.

«Bauska ir pilsēta ar izaugsmes potenciālu, un līdzšinējais veikalu skaits un atrašanās vieta ir bijusi pārāk maza, šaura, neefektīva, lai spētu apmierināt pieaugošo pieprasījumu, tāpēc esam pieņēmuši lēmumu izvērst savu darbību, atverot jaunu veikalu, kā arī rekonstruējot un efektivizējot veikalu Pionieru ielā 2,» skaidro L. Dupate-Ugule.

Viņa atklāja, ka 31. janvārī tiks slēgts «Maxima» veikals Bauskā, Dārza ielā 20, bet jauna pārdotava tiks atvērta jau pavasarī Slimnīcas ielā 8, kur atrodas tirdzniecības centrs «Eila». Tas tiks veidots pēc jaunākām mazumtirdzniecības tendencēm ar virkni digitālo tehnoloģiju, uzlabojot iepirkšanās pieredzi klientiem, kā arī atvieglojot darbinieku ikdienu. Veikalam tiks saglabāts «Maxima X» formāts, bet veikals Pionieru ielā pārtaps par «Maxima XX». Otras tirdzniecības vietas atklāšana  pēc rekonstrukcijas plānota 2020. gada beigās, bet būvniecības darbi iecerēti tā, lai Bauskā saviem klientiem nepārtraukti būtu pieejams vismaz viens «Maxima» veikals.

Konkrētus datumus, precīzas kvadratūras tirdzniecības platībai, ieguldījumu apmēru pagaidām  L. Dupate-Ugule atturējās nosaukt, apliecinot, ka šī informācija tiks publiskota tuvāk veikalu atklāšanai. Viņa atzīmēja, ka «Maxima Latvija» pēdējos gados veikalu tīkla attīstībā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā ir ieguldījusi vairāk nekā 50 miljonus eiro un arī 2020. gadā turpinās atvērt jaunus dažādu formātu veikalus visā Latvijā. Liela daļa investīciju tiek novirzītas tieši reģionu attīstībai.

Esošajos  uzņēmuma veikalos Bauskā patlaban tiek nodarbināti 55 darbinieki. L. Dupate-Ugule apstiprināja, ka visiem darbiniekiem, kuri pašlaik tiek nodarbināti Dārza ielā 20 un kas vēlēsies, tiks dota iespēja strādāt citos «Maxima» veikalos.

SIA «Bauskas tirgotājs» piederošās ēkas Dārza ielā 20 pirmais stāvs gan tukšs nepaliks, turpmāk šajās telpās būs tirgotava «Mego». Tās pārstāvis Aleksandrs Afanasjevs portālam skaidro, ka konkrēts atvēršanas datums vēl nav zināms, bet jauna veikala iekārtošana nenozīmējot esošā slēgšanu. Veikals Bauskas Rātslaukumā turpinās savu darbību.

T/c «Eila» esošā kancelejas preču, kā arī juvelierizstrādājumu bodīte būs pieejama arī turpmāk. SIA «Eila» valdes loceklis Andis Sīlis pastāstīja, ka vienlaikus ar «Maximu» otrajā stāvā jaunā veidolā tiks atvērts juvelierizstrādājumu un firmas «Stenders» produkcijas veikals. Savukārt pirmajā stāvā, kur iepriekš bija dokumentu serviss, pēc reorganizācijas būs pieejams biroja preču veikals kopā ar dokumentu servisu.

T/c «Eila» nomniecei, lietoto apģērbu tirgotājai SIA «R.D.A.», samaksāta atkāpšanās nauda, uzņēmuma pārstāve Marika Jelniece apstiprināja, ka ir noslēgts jauns nomas līgums ar t/c «Sakta», bet arī šajā gadījumā konkrētu atvēršanas laiku nevarēja nosaukt.

A/s «Diāna» mārketinga nodaļas vadītāja Liene Vīgante informēja, ka veikals «Mājai un Dārzam» arī 2020. gadā Bauskā turpinās līguma attiecības ar ēkas īpašniekiem. Uzņēmums ir iegādājies apbūves zemes gabalu Bauskā, Salātu ielā 24 un šobrīd kopā ar arhitektiem strādā, lai īstenotu jauna, mūsdienīgāka veikala būvniecību.

«Esam iecerējuši paplašināt tirdzniecības zāli, izvēršot piedāvāto preču sortimentu, kā arī uzlabot klientu apkalpošanu,» pavēstīja L. Vīgante. Atverot jauno veikalu, plānots nodrošināt arī vairāk darba vietas vietējiem iedzīvotājiem, nekā līdz šim esošajā «Mājai un Dārzam» veikalā Bauskā. Tā, kā projekts ir sākuma punktā, tad šobrīd  precīzi nav zināms vēl projekta īstenošanas termiņš un esošais Bauskas «Mājai un Dārzam» veikals turpinās darbu līdz projekta realizācijai, portālam apliecināja L. Vīgante.

Pievieno komentāru

Komentāri 69

no laukiem

Forši, paika nebūs tālu jāstiepj līdz autobusam!

pirms gada, 2020.01.10 08:49

mjāā

Beidzot tika kkas paziņots, savādāk viss notiek klaču līmenī!

pirms gada, 2020.01.10 09:10

Oooo

Ooo, un man likās, ka tas viss tikai cilvēku izdomājums.. nu jauki, tikai jēga nekāda, tā jau to veikalu mums daudz.

pirms gada, 2020.01.10 09:38

VDX

Nu cerams ka veikals Tops paliks savā vietā! Paskatīsimies ko mums nesīs šīs izmaiņas veikalu tīklā Maxsima !

pirms gada, 2020.01.10 10:05

izskatās

ka izmaiņas "nesīs" "mājai un dārzam" aiziešanu no Bauskas un ar to saistīto, iespējams, cenu pieaugumu pie šeit palikušajiem šādu preču tirgotājiem.

pirms gada, 2020.01.10 10:16

Žurka

Nekur neies Mājai un dārzam. Būvēs jaunu veikalu.

pirms gada, 2020.01.10 12:44

pira

un ja ari maja darzs aizies, nebus liela beeda, veel ir Liiga, vecais tirgus, Bauskas buuvnieks, starpcitu, Buuvmieku paarnems Duklavs, kas saimnieko pa Veco tirgu, takaa, nav liela beeda, atradisim santehniku, un tapetes, un klaasts ar buus bagatigs, Ja paši nezin ko grib, vai nevar izveleties, -ludzu galvaspilseta Riga! Saubos, vai ari taa spees apmierinaat jusu ekstravagantaas veelmes)))

pirms gada, 2020.01.10 13:10

nu

TOPs var arī nebūt. Turās tikai uz tālbraucējiem fūrēm. Viss ir dārgāks nekā citos veikalos. Un daudz
ir preču, kuras stāv apkaltušas un vecas.

pirms gada, 2020.01.18 08:40

x

Top veikalā vismaz ir cits sortiments ,kas citos nav.

pirms gada, 2020.01.22 15:35

Zemnieks

Kultūras centrs attīstas, paldies partijai un pašvaldībai.

pirms gada, 2020.01.10 10:46

Janabanana????

Novada attīstības centrs esam, jēēeē !

pirms gada, 2020.01.11 10:34

baušķeniece

Vai tad tiešām veikals ,,Mājai un Dārzam '' pametīs Bausku, tad jau nu gan kāds berzē rokas, un vispār ,,Mājai un Dārzam'' veikals bija labā vietā, kā arī nopirkt varēja visu ko - ne jau visi ir ar auto.

pirms gada, 2020.01.10 11:09

J

Izlasiet rakstu, tur teikts ka veikals "Mājai un dārzam" netiks slēgts, bet tiks būvēts jauns un kamēr jaunais nebūs uzbūvēts tikmēr iepirksimies šajā pašā!
Brīžiem tiešām liekas, ka rakstu neizlasa, bet tikai komentē!

pirms gada, 2020.01.10 23:13

Piekrītu

tieši tāda slikta pieredze.Pārdevējas ir visu laiku nezinošas un nelaipnas.

pirms gada, 2020.01.11 09:03

mīmūžē

Visur grūti, arī ko jūs gribat? pērkam kas ir pats lētākais un pēc tam spļaudamies? viss ir slikti ... visur slikti ... viss tik dārgi, kāpēc nav kā restorānā? Kāds ir pieprasījums tāds ir arī piedāvājums, žēl to darbinieku, algas nav lielas, nedz arī ļoti sliktas, un no viņiem pircēji spiež un gaida ultra profesionāļus, kas visu jums spēs izstāstīt ??? tur ir makita bosh instrumenti, makita pērciet, pērciet ... .... aaa .... pa dārgu, kvalitāti gribat, bet negribas pirkt? :) tādi mēs esam ... mūuu mūuuuu

pirms gada, 2020.01.11 18:26

Tur

Kur tad paliks? Jo Pionieru ielā 2 Maxima X izpletīsies pa esošajām M&D telpām un kļūs par Maxima XX.

pirms gada, 2020.01.10 11:25

!

Mājai un Dārzam uzcels sev jaunu un plašāku veikala ēku.

pirms gada, 2020.01.10 11:58

hmm

(!) kur tad viņu uzcels? codē, vai bērzkalnos, tjip Bauskā ir īsti vieta kur celt! :D

pirms gada, 2020.01.10 13:37

Zita

šajā veikala ne tik cenas augstas bet ļoti nelaipna apkalpošana,pārdevējiem un kasieriem sliktas omas
savā starpā sarunājas tikko uzprasi neko nezin un tiec pats galā .Depo Senukai un t.t. cita attieksme.

pirms gada, 2020.01.10 19:08

Ezzzz

Mājai un dārzm iespējams būs uz Biržu ielas

pirms gada, 2020.01.10 19:57

pieredze Mājau un dārzam

Gāju pirkt putu plēvi, cilvēku gandrīz nebija,pārdevējas klačojās. Kad jautāju, lai nogriež, sacīja, lai puisis no santehnikas griež, tas atfutbolēja pie šamējām,lai šīs cirpj. Ar to viss nebeidzās, dāmas nesteidza apkalpot,paziņoja,lai saka, ka veikala priekšniece liek vīrietim griezt. Tas beidzot urkšķēdams, purkšķēdams, ka nav kas te strādā, jo pamet šo vietu, vai ir slimi un viņam ar neļauj pasēdēt, beigu galā nogrieza prasīto. Ja necels algas, diez vai strādājošos varēs vairāk dabūt.

pirms gada, 2020.01.10 23:39

Menca

Bāc, paņemiet "acis rokā" un izlasiet rakstu pirms bezjēdzīgi komentēt un šausmināties par lietām, kuras nemainās.
CITĀTS: "veikals «Mājai un Dārzam» arī 2020. gadā Bauskā turpinās līguma attiecības ar ēkas īpašniekiem. Uzņēmums ir iegādājies apbūves zemes gabalu Bauskā, Salātu ielā 24 un šobrīd kopā ar arhitektiem strādā, lai īstenotu jauna, mūsdienīgāka veikala būvniecību."

pirms gada, 2020.01.13 16:16

-> Mencai

Salātu 24 sanāk tā stāvvieta pretī Džokerim?

pirms gada, 2020.01.14 10:00

ansis

Mājau un Dāzram ir vislielākais preču piedāvājums Bauskas apkārtnē. Turklāt viss arī lētāk. Līgā cenas daudz lielākas+mazāks sortiments.
Ja pilsētā būtu Depo vai Kurši piemēram, tad cita lieta. Bet, ja aizver Dārzam un Mājai, tad ir bēdīgi.

pirms gada, 2020.01.10 12:13

Ziģitis

Par sortimentu Tev varētu piekrist bet par cenām viennozimigi nē,ja runājam par instrumentiem un būvmateriāliem.Pat teiktu, ka tajā jomā Mājai un darzam cipari visaugstākie. Bet viss jau loģiski -negribi braukt uz pilsetas nomali,maksā! Centra ari telpu ire ir citos ciparos!
Protams pēc katra dēļa gala vai skrūvītes uz Rigu neskriesi,bet ja taisit nopietnu remontu Rigā nopirksi kadus 20-25% letak

pirms gada, 2020.01.10 13:48

ansis

Es jau nerunāju npar Rīgas veikaliem. Salīdzināju cenas ar Līgu un Būvnieku.

pirms gada, 2020.01.11 11:41

...

Veikalu tīkla “Mājai un dārzam” īpašnieks Edvīns Bergmanis uzskata, ka nekādu priekšrocību konkurences cīņā Latvijā nav nevienam tirgus dalībniekam - visi iepērk preces no Latvijas ražotājiem, kā arī importē tās no Eiropas un trešajām valstīm. Līdz ar to visos veikalu tīklos piedāvātās preces ir ļoti līdzīgas vai pat vienādas. Varbūt kāds kādā brīdī konkurē ar cenu vai sortimenta plašumu, un “Depo” sortiments šobrīd ir visplašākais. Iespējams, ko īpašu var piedāvāt tirgotāji, kas ir orientēti vairāk uz celtniekiem, kādi ir “Kurši” vai “Rīgas Būvserviss”, taču tie, kas ir plaša profila tirgotāji, kā “Mājai un dārzam” vai “K Senukai”, tomēr īpaši neatšķiras.

pirms gada, 2020.01.11 13:09

Haris

Interesanti, kā tiks risināts jautājums par autostāvvietām pie Eilas centra???

pirms gada, 2020.01.10 13:42

Šaris

Izteikšu minējumu - netiks risināts, jo nevienam tas neinteresē. Gan jau, ka domā, ka būs labi kā ir tagad :)

pirms gada, 2020.01.10 14:26

koko

Gan jau maximas klienti parkosies pie mini rimi:D

pirms gada, 2020.01.10 18:28

Kārlis

Tagad izteiktajās pīķa stundās no Eilas, Rimi nav iespējams izgriezties, ja nesagaida kāda labvēlību. Izskatās, ka te būs liels bardaks un pašvaldībai jau vajadzēja kaut kā jau tagad risināt šo jautājumu. Vispār nesaprotami, ka pie luksofora bieži trīs joslas uztaisījuši, brauc kā grib.

pirms gada, 2020.01.11 13:12

Baušķi pelnījuši, ka būs viena liela Maxima un viens liels Rimi, vecpilsēta jau sen nosprāgusi. Par stāvvietām pie mazās Maximas būs kašķis, jo visi jau liks pie Mini Rimi, visticamāk tas ierobežos stāvēšanu, ka tikai Rimi klientiem, bet kā tad izšķirosi - nekā. Tā kā visi savus autiņus liks tur.

pirms gada, 2020.01.10 14:24

SAHS

VEL VIENA PUVEKLU PARDOTAVA.... LABAK PUBLISKO TUALETI BUTU TUR UZTAISIJUSI.

pirms gada, 2020.01.10 14:32

Brr

Kādēļ maxima nevar palikt kur ir? Tomer pretī 2 vsk bija diezgan skolnieki un pensionariem no kvartāla arī tālu nebija jaiet.
Kada jega mini rimi blakus vērts maximu. ????‍♂️

pirms gada, 2020.01.10 15:17

!!!

Mego tak sacīja, ka vērsies tur vaļā, pretī 2.vidusskolai. Rātslaukumā ar paliek Mego

pirms gada, 2020.01.30 09:44

Es

Domāju Rimi zaudēs daudz klientus, ja lielā Maxima būs blakus.

pirms gada, 2020.01.10 15:54

Tu

Lielās Maximas mēdz sabrukt.......

pirms gada, 2020.01.10 19:59

Nauris

Salātu 24 - tā jau ir autostāvvieta, kur tad mašīnas liks? Nav diži daudz vietas, kur izplesties...

pirms gada, 2020.01.10 16:35

Paldies

Jā, ražošana mums Lidlauka ielā iet uz urrā, šeit tiešām ir attīstības centrs ar perspektīvu. Arī piena kombināta slūžas murrā uz nebēdu. Lieltrigotavas augs kā sēnes pēc lietus. Pirktspēja nežēlīga, galvaspilsēta un internets ir nesasniedzami. Gaile ar svītu padarīja savu lielisko darbu.

pirms gada, 2020.01.10 16:43

HEI

KAM VAJADZĪGAS TĀS MAXIMAS TIK DAUDZ ,LABAK BŪTU KĀDA CITA TĪKLA VEIKALS.NO TĀ TIKAI IEGŪTU PIRCĒJS.TE OŽ PĒC MONOPOLA.

pirms gada, 2020.01.10 17:40

Bauskas Dzivei

Uzrakstiet lūdzu, kad šeit atvērs LIDL,JYSK, kino, boulingu, ledus halli, piedzīvojumu parku, attīstīs ražošanu, sakārtos infrastruktūru!?

pirms gada, 2020.01.10 17:59

Reiz

Kamēr nebūs priekšpēdējais uzskaitītais variants, tikmēr jau pārējais nebūs (izņemot šķiet pirmos divus variantus). Kino bija reiz... boulings arī vai tik nebija lejā... Šis tas jau bijis...

pirms gada, 2020.01.10 18:45

viesis

Māja@Dārzs ir ļooooti labā vietā un pāriešana citā nebūs tā labākā. Ja vēlas piesaistīt klientus, tad jābūt dažādībai vienā vietā.Maxima nevarēs nodrošināt ar būvniecības materiāliem. Kurš vispār šādus murgus nosapņo!

pirms gada, 2020.01.10 19:11

Kad būvēja šo Bauskas arhitektūras pērli, Maxima nebija paredzēta. Vieta bija atstāta autoservisam, tik kaut kā to vietējie nobloķēja, spēcīgi lobiji attiecīgi bija un autoservisu aizstāja Maxima. Dīķa vietā bija plānota biroja ēka ar tirdzniecības vietām apakšējā stāvā. Kurzemes degviela daudz ko ir solījusi, ieskaitot bibliotēku un peldbaseinu.

pirms gada, 2020.01.10 19:32

Klients

Pārtikas, mājsaimniecības un dārza preču tirgotāja un meliorācijas pakalpojumu sniedzēja AS “Diāna” apgrozījums 2018.gadā audzis līdz 41,28 milj.EUR, bet peļņa samazinājusies par 14,89%, sarūkot līdz 1,4 milj.EUR.
Ventspilī reģistrētajai AS “Diāna” pieder daļas četros uzņēmumos: SIA “Diāna Kuldīga” (100%), SIA “DIĀNA-BISTRO” (20%), SIA “Latvian Retail Management” (33,33%) un SIA “Iepirkumu grupa” (11,83%). Balstoties uz Lursoft izziņā publicēto informāciju, tirgotājam patlaban reģistrētas 36 aktīvas struktūrvienības, to vidū ir vairāki veikali “Mājai un Dārzam” un veikali “top!”. AS “Diāna” reģistrēta 1991.gadā un uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Edvīns Bergmanis.
Redz ilgu laiku tirgojas zemes gabali Zaļā ielā. Savam "top" blakus varēja celt, tur tak jau bija paredzēts tirdzniecības centrs, kad gribēja nākt KRauta un lielajai Maximai vajadzēja būt blakus un pārējiem maztirgotājiem, taču krīze visu apstādināja. 290 000 eiro tagad prasa par zemes pleķi, tālāk ir lētāks kumoss par 19 900, bet nav infrastruktūras - Nākotnes ielu piebraucamo ceļu sola līdz 2023. gadam izbūvēt. Sanāk šādas investīcijas, vieta nebija pa prātam, ielīda tiešām kaut kādā nesaprotamā vietā, likvidējot stāvvietas, kvartāli varēs pa logiem vērties uz arhitektūras šedevru.

pirms gada, 2020.01.11 14:26

Berta

Humpalu, alko,maximu un rimi miests, kas savā starpā cīnīsies par baušķu uzmanību.

pirms gada, 2020.01.10 19:21

tiešām

humpalu miests. Un viena otra persona baigās dāmas tēlo noģērbušās vienās humpalās.

pirms gada, 2020.01.18 08:43

pārdevēja Berta

es tur strādāšu un palikšu bagāta, vot ......

pirms gada, 2020.01.10 19:41

Vietējās ziņas