«Maxima Latvija» pašapkalpošanās kasu izveidē Bauskā ieguldījusi 44 tūkstošus eiro 3

Pašapkalpošanās kases pārtikas veikalos kļūst arvien populārākas. Pircēju paradumu maiņas un drošības apsvērumu dēļ uzņēmums «Maxima Latvija» šovasar investējis vairāk nekā 150 tūkstošus eiro pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanai Zemgalē. Bauskā četru pašapkalpošanās kasu izveidē investēti 44 tūkstoši eiro, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Liene Dupate-Ugule.

«Pašapkalpošanās kases ir veids kā ikvienam klientam nodrošināt ātru, ērtu un drošu iepirkšanos, kā arī atvieglo darbinieku noslodzi tradicionālajās kasēs. Pandēmija ieviesa būtiskas izmaiņas mūsu iepirkšanās paradumos, pašapkalpošanās kasēm kļūstot par teju drošāko iepirkšanās veidu veikalā, tāpēc būtiskus laika, darba un finansiālos resursus novirzījām, lai paplašinātu pašapkalpošanās kasu pieejamību tieši reģionos. Priecājamies, ka aizvien vairāk iedzīvotājiem arī reģionos šis norēķinu veids kļūs par neatņemamu iepirkšanās procesa sastāvdaļu,» komentē SIA «Maxima Latvija» IT departamenta direktors Mārtiņš Smilga.

Domājot par visu klientu ērtībām,  pašapkalpošanās kasēs ir izveidots informatīvs balss atbalsts, kas palīdz klientiem veikt iepirkšanos. Šāda sistēma īpaši palīdz klientiem ar redzes traucējumiem un vecāka gada gājuma cilvēkiem

Kopumā «Maxima Latvija» 9 mēnešu laikā investējusi teju 1.4 miljonu eiro pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanā visā Latvijā, līdz šim brīdim uzstādot 129 jaunas pašapkalpošanās kases 16 «Maxima» veikalos visā Latvijā, no kurām 50% - tieši reģionos.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Re kā....

Smilga, kur pirki tos aparātus ? Lažo un bremzē nepārtraukti. Anglijā jau desmit gadus tādi aparāti korekti strāda veikalos. Jaunievedēji ***.

pirms mēneša, 2020.09.23 19:40

Tā lūk

Pirkti Ķīnā,angļiem pašmāju ražojums.

pirms mēneša, 2020.09.23 21:00

Vietējās ziņas