«Maxima» veikalos divos vasaras mēnešos nodarbināti 254 jaunieši, arī Iecavā

Mazumtirgotāja «Maxima Latvija» veikalos jūlijā un augustā nodarbināti 254 jaunieši vecumā no 14 līdz 17 gadiem, informēja kompānijas pārstāvji. Jaunieši nodarbināti 75 «Maxima» veikalos 28 pilsētās Latvijā, to skaitā arī Iecavā.

Darba vietas jauniešiem vasaras mēnešos tika nodrošinātas "Maxima" veikalos Aizkrauklē, Ādažos, Cēsīs, Dobelē, Gulbenē, Iecavā, Ikšķilē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kandavā, Koknesē, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Līvānos, Mārupē, Ogrē, Olainē, Rēzeknē, Rīgā, Salacgrīvā, Salaspilī, Saldū, Talsos, Tukumā, Valmierā, Ventspilī.

"Maxima Latvija", nodrošinot darba iespējas jauniešiem vasarā, piedāvāja iespēju strādāt kādā no veikaliem un apgūt mazumtirdzniecības nozares darbības pamatprincipus, iepazīt veikala ikdienas procesus, attīstīt saskarsmes un komunikācijas prasmes, uzlabot spējas pielāgoties mainīgām situācijām, kā arī gūt praktiskas iemaņas, veicot pārdevēja palīga un tirdzniecības zāles darbinieku pienākumus.

Jau vēstīts, ka "Maxima Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 836,727 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,5% un bija 27,496 miljoni eiro.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums "Lincoln Land Erste", bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Numavičs. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe".


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas