Mazā futbola fana laimīgā iespēja 3

Latvijas futbola federācijas aktivitātes šogad skar visu Latviju, dodot iespēju arī mazākajiem futbola faniem būt Latvijas pieaugušo izlases spēlēs tik tuvu, cik vien iespējams. Tā vienu no iespējām izmantojis baušķenieks Darens Dumbrovskis.

Sociālā tīkla facebook.com vietnē bija iespēja pieteikties izlozei, kurā noskaidroja 22 bērnus, kas varēs 9. septembrī Latvijas izlases spēlē Rīgā ar Ziemeļmaķedonijas izlasi. Viens no veiksminiekiem bija baušķenieks Darens Dumbrovskis.

Puisis ar ģimeni ieradās Rīgā Daugavas stadionā pusseptiņos – pirms spēles notika izloze, kurā noteica, kuru spēlētāju bērni vedīs laukumā. D. Dumbrovskim izloze noteica, ka būs jāved Ziemeļmaķedonijas izlases kapteinis. Turpinājumā bija spēlētāju sagaidīšanas brīdis, kad bija iespēja sasveicināties ar katru no izlases spēlētājiem. Bērniem uzvilktās formas bija otrādi – kas veda laukumā Ziemeļmaķedonijas komandu, bija Latvijas formās, savukārt Latvijas izlasi izveda bērni Ziemeļmaķedonijas formās. Visiem uz sejas uzzīmēja mazus Latvijas karogus.

Atmiņas no spēles palikušas labas. «Sagaidot izlases spēlētājus, visi bļāva «Latvija!» atceras puisis. Arī pēc spēles bija iespēja tikties ar Latvijas izlasi, saņemt parakstus, uztaisīt kopēju foto. Jaunieši saņēma «11 vilku» kreklus un Latvijas Futbola federācijas krūzes.

UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē Latvija tomēr piekāpās Ziemeļmaķedonijas komandai ar rezultātu 0:2. Nākamais mačs paredzēts 10. oktobrī, kad Daugavas stadionā Latvijas izlase uzņems Poliju. Tā liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Vietējās ziņas