Mazākie ceraukstieši otrajos Ziemassvētkos saņem dāvanas 5

Bauskas novada Ceraukstes pagasta tautas namā otrie Ziemassvētki bija ļoti sirsnīgi, ģimeniski un rotaļām bagāti. 26. decembra agrā pēcpusdienā pie pirmsskolas vecuma bērniem viesojās Ziemassvētku vecītis un viņa palīgs Pērtiķēns.

Sarīkojuma sākumā Ziemassvētku vecītis kopā ar savu palīgu centās pamodināt vairāk nekā pussimts bērnu ar vecākiem. Svētku mūzikas ritmos veicot staipīšanās vingrojumus, bērni un vecāki izkustējās un bija gatavi doties rotaļās. Bērnu sejas rotāja smaids un prieks. Baudīdami svētku gaisotni, rotaļu karuselī metās arī atraktīvākie vecāki.

Ceraukstes ļaudīm paveicās – Ziemassvētku vecītis bija muzikāls un katru rotaļu pavadīja ar dziesmu. Viņš mācīja, kā pareizi saģērbties pirms došanās laukā un kā uzcelt sniegavīru, kad nav sniega. Pēc nepilnu stundu ilgām aktivitātēm bērni saņēma kārotās dāvanas – lielas konfekšu pakas.

Kopā ar mazmeitu Maiju uz sarīkojumu bija atnākusi Maruta Sirmane. Vecmāmiņa uzteica Ziemassvētku vecīša un Pērtiķēna profesionalitāti – prasmi darboties ar bērniem, vadīt rotaļas. M. Sirmane atzina: «Sarīkojums ir sirsnīgs un jauks, ir izdevies uzburt svētku noskaņu. Esmu sajūsmā.» Sirmaņu ģimene uz sarīkojumu bija ieradusies kuplā pulkā. Svētku jampadracī noraudzījās arī vecvecmāmiņa, kas jaukākos mirkļus iemūžināja fotogrāfijās.

Viens no aktīvākajiem vīriešu kārtas dejotājiem un rotaļās gājējiem bija Valtera krusttēvs Ģirts Lapšins, kurš apliecināja: «Ceraukstē uz eglītes svētkiem esmu pirmo reizi. Tik labu Ziemassvētku vecīti un viņa palīgu vēl nebiju redzējis. Patika gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lieliski otrie Ziemassvētki.»

Pagājušajā nedēļā svētku sarīkojumi bērniem notika Bauskā un novada pagastos, Iecavā, Vecumniekos.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Tētuks

Labi, ka Bauskas bērniem bij tik „superīgs" pasākums ar daudzām,jo daudzām rotaļām un atrakcijām. Savu mūžu vairs nekavēšu laiku un savu bērnu uz šo pasākumu nevedīšu. Saldumus varu savam bērnam nopirkt pats.

pirms 5 gadiem, 2015.12.28 16:29

mamma

pilnīgi piekrītu- es biju šokā par tādu pasākumu!!!

pirms 5 gadiem, 2015.12.29 09:37

arī mamma

raksta autors jau labi ,,izskaistināja'' šo pasākumu :), bet reāli tas, manuprāt, bija pats īsākais Ziemassvētku pasākums kāds jebkad bijis. Mūsu mazā meitiņa pat nepaspēja iejusties pasākumā, kad jau vajadzēja iet saņemt saldumu paciņas un attā!

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 10:51

mamma

drausmigi nabadzigi vairak nevedisu bernu pati nopirksu konfektes

pirms 5 gadiem, 2015.12.30 11:18

Publiskais fui par paciņām

Dome egles rotājumos ieguldīja 9000 eur, bet bērniem paciņas tik nabadzīgas. Kārtējais "fui" mūsu vadītājiem.

pirms 5 gadiem, 2016.01.04 18:49

Vietējās ziņas