Mediķi pieņem dzemdības mājās Ceraukstes pagastā 1

Ātrās palīdzības mediķi Bauskas novada Ceraukstes pagastā palīdzēja pieņemt dzemdības mājās.
 
Skaistais dzīves notikums ģimeni priecēja pagājušajā nedēļā, 8. jūnijā, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta Zemgales reģionālā centra pārstāvis Kristians Galanders. 23 gadus vecai sievietei sākās dzemdības, mediķi nepaguva viņu nogādāt slimnīcā, un bērns nāca pasaulē mājās. Pēc dzemdībām māmiņa ar bērnu apskatei aizvesta uz ārstniecības iestādi.

Bauskas novada Gailīšu pagastā 13. jūnijā 24 gadus veca sieviete iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Pēc sadursmes ar citu auto jauniete nobrauca no ceļa un ietriecās akmeņu nožogojumā. Mediķi sniedza pirmo neatliekamo palīdzību, no hospitalizācijas sieviete atteicās.

K. Galanders brīdina, ka Zemgalē ir aktivizējušās ērces. Visbiežāk tās piesūkušās bērniem. Pagājušajā nedēļas nogalē saņemtas arī pirmās sūdzības par saules un karstuma izraisītām veselības problēmām.

Kopumā pagājušajā nedēļā, no 8. līdz 14. jūnijam, Bauskas apriņķī iedzīvotāji mediķu palīdzību lūguši 120 reizes, 16 gadījumos ārstētas traumas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

.

Labais, tas var notikt tikai Bauskā un Bauskas apgabalā - dzemdējam veikalos, mājās utt... drīz būs raksts, ka dzemdēja vienkārši uz ielas. Dzemdību nodaļu aizklapēja un tagad kur gribi tur dzemdē! Bravo, Bauska rullē!

pirms 5 gadiem, 2015.06.18 10:37

Vietējās ziņas