Meklē direktoru Zālītes speciālajā pamatskolā 9

Trešdien, 31. jūlijā, Iecavas novada dome izsludinājusi konkursu uz Zālītes speciālās pamatskolas direktora amatu, vēstīts novada domes mājaslapā iecava.lv

Skolas direktora amata pienākumus kopš pērnā gada 22. augusta pilda Sigita Lazberga. Pēc 30 gadu pieredzes Zālītes speciālajā pamatskolā S. Lazberga nolēmusi darbu neturpināt.

«Šajā izgītības iestādē strādāju arī par vizuālās mākslas skolotāju un direktora vietnieci izglītības jomā. Darbu vērtēju ļoti pozitīvi, tā ir mana sirdslieta, iegūta lieliska pieredze, ir atsaucīgi kolēģi. Tomēr sapratu, ka kaut kas jāmaina. Ja vienas durvis neaizvērsi, nākamās neatvērsies. Iespējams, meklēšu nodarbi citā jomā, bet tad vēl manīs, konkrēti atklāt pagaidām nevēlos,» teic S. Lazberga.

Galvenās prasības jaunajam direktoram ir atbilstoša izglītība, vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā, vadības un teicamas komunikācijas prasmes, izglītības iestādes darbību reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana, kā arī zināšanas iestādes finansēšanas jautājumos.

Paredzamais atalgojums – 1003 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas un piemaksa, kas noteikta atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 «Pedagogu darba samaksas noteikumi». Pieteikumus var iesniegt pašvaldības administrācijā, sūtot pa pastu vai nododot personīgi slēgtā aploksnē, kā arī ar drošu elektronisko parakstu nosūtot uz e-pastu: dome@iecava.lv. Pieteikties var līdz šī gada 13. augusta plkst. 17.

Sīkāka informācija pašvaldības mājaslapas sadaļā «Pašvaldības iestāžu vakances».

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Esmu pedagogs

Atalgojums tiek veidots, balstoties uz valstī noteiktajiem likumiem. Ja skolā ir zem 100 izglītojamo, tad arī atlagojums nevar būt tāds pats kā direktoram, kura skolā mācās 700. Tas tā... zināšanai.

pirms gada, 2019.08.05 10:20

hmm

ku tas direktors noslēpies? pagrabā vai bēniņos?

pirms gada, 2019.08.05 09:06

jautājums

Kāpēc tad iepriekšējā pienākumu izpildītāja netika pie amata ar nosaukumu "direktors"?

pirms gada, 2019.08.05 12:46

to > Hallo

Sevī iedomājusies, miljonāre Hallo!
Kāpēc, tu ņerga, te žvanksti par smieklīgumu! varbūt tajā sfērā, kur tu darbojies ar savu pēcpusi un otru galu, kas ir zem nabas, taukšķis laikam ir tikai tāds nieks iekš nieka. Pedagoga alga -1000 ir milzīga. Ja puflaki nolems, ka jāmaksā vairāk, tad mēs tik tiešām paliksim bez skolotājiem un direktoriem. Paliks Hallo un līdzīgas ar saviem pakalpojumiem zem jostas vietas. Jā, no vienas un arī no otras puses.

pirms gada, 2019.08.05 16:28

Hallo

Man Tevis ir tiešām žēl :)

pirms gada, 2019.08.06 09:33

jaa

Kadu no absolventiem.

pirms gada, 2019.08.06 13:40

Jūtot vētru?

Kлич “полундра!” словом обозначали опасность сверху, тяжелый груз, под которым нельзя находиться.

Sauciens “polundra!” vārds apzīmē briesmas no augšas, smagu kravu, kuras nevajag būt - tas ir laisties, mukt...

Tas ir uz Zālītes skolas kuģa - pārējai pašu saprašanā...

pirms gada, 2019.08.08 10:56

Vietējās ziņas