Meklē Latvijas skaistāko svētku egli; var nobalsot arī par Bauskas egli 6

Tūrisma portāls travelnews.lv izsludinājis konkursu, lai noskaidrotu, kura no Latvijas pilsētu svētku eglēm ir visskaistākā. Šobrīd portāla facebook.com lapā iespējams nobalsot arī par Bauskas Rātslaukumā novietoto pilsētas galveno egli.

Sadarbojoties ar tūrisma informācijas centriem, izveidota svētku egļu fotogrāfiju galerija. Tajā skatāmas krāšņās svētku rotas no dažādām Latvijas vietām – Rīgas, Siguldas, Saulkrastiem, Carnikavas, Cēsīm, Daugavpils, Gulbenes, Talsiem, Kuldīgas, Jēkabpils, Jelgavas, Ventspils un citām.

«Pilsētu galvenās svētku egles ir dažādas pēc to formas, rotājumu un stāstiem. Lai atcerētos 2014. gada svētku egles, travelnews.lv aicina piedalīties konkursā mūsu facebook profilā, lai balsotu par, tavuprāt, skaistāko svētku egli,» vēsta konkursa organizatori.

Nobalsot par skaistākajām eglēm var ŠEIT.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ass.

Kuru egli? Ja to, kas pie domes ēkas, tad ok, bet ja to kas Rātslaukumā...kauns par tādu. Pāris lampas, bālas lampiņas, vāji.

pirms 6 gadiem, 2015.01.08 19:45

cerība

Cerams, ka nākotnē tiks padomāts gan par pilsētas egli, gan lampu dekorācijām visā pilsētā gaumīgak. Ir taču 2015.gads!!! Lai pilsēta būtu estētiskāk baudāma svētku laikā ne tikai mums, bet arī caurbraucējiem, tūristiem u.t.t.

braucu pa Kalna ielu augšā - labajā malā dzeltenas zvaiznītes.. kreisā mala tukša un pēkšņi viena balta zvaigzne pie apļa kreisajā malā. u.t.t. pa visu pilsētu - šķiet tāds kiš miš.

pirms 6 gadiem, 2015.01.08 19:52

ZVANS

Viena kā bārainīte stāv ... varbūt lielie tēvi rīkojiet konkursus un naudu investējiet rotājumos , neviss izšautajās raķetēs , kas ir tikai viens mirklis. Kādreiz tur bija tirgus laukums , kāpēc nevar darboties izrotāti Ziemassvētku tirdziņi. Esiet elastīgāki taču braukājiet pieredzes apmaiņā, bet neko neesat ieviesuši.

pirms 6 gadiem, 2015.01.08 23:22

tas gan

Rundāles ciema egle!!!
Domājams ir ievērības cienīga...
Cerēsim, ka nākotnē par to cītīgi padomās atbildīgās personas....
TĀDU vēl nekur nevar redzēt....

pirms 6 gadiem, 2015.01.09 13:36

Gints.

Egle dzizāk neegle,tiešam kauns visnesmukākā egle pagaidam ko esu redzejis braukājot pa LV.Uztaisīja laukumu ,tādu rācnamu bet egle-kauns.

pirms 6 gadiem, 2015.01.11 20:21

Vietējās ziņas