Meklēs «Bauskas rotu» 5

Pilsētas vērtēšanas komisija piektdien, 25. jūlijā, dosies izbraukumā pa Bausku. Sāksies konkursa «Bauskas rota 2008» objektu skate. Tā informē komisijas locekle, Domes preses sekretāre Andra Matuļenko.Domes priekšsēdētājas vietnieka Māra Freimaņa vadībā komisija apmeklēs Bauskas privātmājas - agrāk celtās, kā arī jaunbūves. Vērtēs daudzdzīvokļu namu pagalmus, komisija skatīs interesantus vides objektus pilsētā. Fiksēs vietas, kur saimniekiem vēl jāstrādā un apkārtne jāsakopj. A. Matuļenko skaidro, ka žūrija centīsies apskatīt visas privātmājas pilsētā: «Īpašus ielūgumus, ieteikumus daudz neesam saņēmuši. Taču ir prieks par ģimenēm, kas katru gadu mūs gaida ciemos. Noteikti gribu uzteikt Vilšķērstu ģimeni Krasta ielā. Viņu glīti sakopto mājas apkārtni vienmēr prieks apskatīt. Tie, kuriem vēl ir kas nesakopts, līdz piektdienai var paspēt visu padarīt.»

Pievieno komentāru

Komentāri 5

depresija

Redz, ja tas pasākums būtu cilvēcisks, uz brīvprātības principiem, uz pozitīvismu stimulēts, Bet ja šeit pēc padomjlaika metodes "učastujut vse, vsem vesela" tad arī būs tā kā ir, tas ir NEKĀ!

pirms 12 gadiem, 2008.07.25 12:11

depresija

25.07.2008. 09:03:13] Neviens nebaidās, bet ar likumu nekur nav teikts, ka man ir jāpiedalās kaut kādās pilsētas domes izprātotā pasākumā, neesmu pret likumu neko noziegusies, tātad mani nav jāmeklē un mani mēsli tiek sadedzināti, izvesti tākā tev uz viņiem nenāksies lūrēt! Kur ir pilsētas Domes lēmums, ka tāds pasākums tiek organizēts un viņā visiem jāpiedalās?

pirms 12 gadiem, 2008.07.25 11:59

depresijai

aga un tad nu cukosies savaa pagalmaa ka peec tam visa pilseta smirdees. bet komisjiu nelaidisi ieksaa
neka milja ja reiz dzivo kopus vietaa- pilsetā, tad ari lai visi zina cik tev sakopts pagalms vai
cik nesakopts..
a kas tev gruti meslus savaa setaa savaakt, ka baidies no komisijas..
pag toc japasaka lai aizbrauc uz tavu maaju
pec interneta piesleguma var noteikt kur tu dziivoo
:))))

pirms 12 gadiem, 2008.07.25 09:03

mamma

Būtu liels lūgums( ir arī rakstīta vēstule uz Domi), lai cienītā komisija iepazīstas un tiešām IEVĒRTĒ !!! ielas privātmāju rajonā,konkrēti Pļavu ielu, žēl,ka atkal tāda sakritība- kā brauc kāds no domes, tā mūsu skaistā iela nožuvusi, bet kas šeit darās pavasaros, rudeņos un tādā ziemā,kāda bija, nav vārdiem aprakstāms.es un mans vīrs maksājam cītīgi nodokļus( un ne mazus), gribētu zināt, ar ko tad Pīlādzū iela ir labāka, ka tur pagājušajā vasarā segumu kaut cik saveda kārtībā.Ja kādam no Jums būtu jāizbrien tie nenormālie dubļi,jāizbauda,kā tas ir,ka nevar aiziet uz pilsētu kā cilvēks( it kā dzīvoju pilsētā, bet Dāviņos ir labāki ceļi), tad varbūt beidzot padomātu!!!Apskatiet, varēsiet pieškirt "ROTU PAR SAKOPTĀKAJĀM PILSĒTAS IELĀM!!!"

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 21:28

depresija

Vispār tādam pasākumam būtu jābūt uz brīvprātības principa un, ja kāds nevēlas lai viņu vērtē un salīdzina? Privātmājas saimnieks komisiju var nemaz savā pagalmā neielaist:)

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 19:39

Vietējās ziņas