Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklēs Latvijas skaistāko dārzu un lauku sētu

Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrība aicina piedalīties konkursā «Par skaistāko Latvijas daiļdārzu un lauku sētu». To var darīt daiļdārzu īpašnieki, ainavu arhitekti, ainavu arhitektūras projektēšanas biroji un apstādījumu ierīkošanas firmas, kuru apstādījumu projekti realizēti gan privātajos dārzos, gan iestāžu un citu objektu apstādījumos.
Konkursā var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji, ainavu arhitekti, kuri izveidojuši skaistu daiļdārzu, vasarnīcas dārzu vai iekopuši glītu lauku sētu. Daiļdārzus un lauku sētas konkursam var pieteikt  dārza īpašnieks vai pagasta, ciemata, pilsētas, novada pašvaldība, dārza veidotājs vai kāda cita persona ar dārza saimnieka piekrišanu.
Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā ir daudz skaistu sētu, kas veiksmīgi sevi apliecinājušas dažādos novadu konkursos. Ir vērts paskatīties uz sevi no malas arī Latvijas mērogā. Konkursam var pieteikties, sūtot vēstuli uz e-pastu: rdbb@gmail.com vai pa pastu, adrese: Latvijas Dārzkopības un biškopības biedrībai Zalves ielā 23-1 Rīgā, LV-1046.

Pieteikumā jānorāda saimnieka vārds un uzvārds, daiļdārza vai lauku sētas atrašanās vietas adrese, pieteicēja adrese un tālrunis. Vēlams pievienot vizuālo materiālu. Pieteikumus pieņems līdz šī gada 20. jūlijam.
Konkursu rīko Latvijas Dārzkopības un biškopības biedrība, to atbalsta va/s «Latvijas Valsts meži»,  žurnāls «Dārzs un Drava». Dārzu vērtēšana notiks līdz 2018. gada 1. septembrim.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas