Mēmelē pazudušais makšķernieks atrasts noslīcis 3

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informējis aģentūru LETA, ka Bauskas novada Ceraukstes pagastā, Mēmeles krastā, 17. oktobra vakarā pazudis vīrietis.

VUGD Bauskas daļas komandieris Vadims Kuzmičs precizē, ka izsaukumu glābēji saņēmuši 17. oktobrī pirms sešiem vakarā. Tika ziņots, ka upē pazudis 69 gadus vecs makšķernieks.

Divi vīrieši ar automobiļiem esot atbraukuši uz Mēmeli makšķerēt. Pēc kāda laika viens no viņiem pamanījis, ka kolēģa nav. Glābēji atraduši laivu, drēbes, makšķernieks ticis meklēts abos upes krastos apmēram pusotra kilometra garos posmos lejup pa straumi. Līdz vēlai naktij, kad meklēšana pārtraukta, vīrietis netika atrasts.

V. Kuzmičs informē, ka svētdien, 18. oktobrī, upi pārmeklēt ieradušies ūdenslīdēji no Jelgavas. Makšķernieki Mēmelē ar laivām devušies netālu no Lauriņu mājām. Vai vīrieši bijuši Bauskas novada iedzīvotāji, vai atbraucēji no citurienes, V. Kuzmičam nebija informācijas.
Ceraukstes pagasta pārvaldes vadītājs Viesturs Janševskis paskaidroja, ka «Lauriņi» atrodas Mēmeles krastā, netālu no Danes. Upe šajā posmā esot krāčaina.

Ap plkst. 12. svētdien upē atrastas vīrieša mirstīgās atliekas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Mēmelē pazudušais makšķernieks atrasts noslīcis

Mēmelē pazudušais makšķernieks atrasts noslīcis

RĪGA, Okt 18, BNS - Bauskas novada Ceraukstes pagastā Mēmeles upē sestdienas vakarā pazudušais vīrietis svētdien atrasts noslīcis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vīrietis sestdien bija devies makšķerēt, taču mājās nebija atgriezies. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis plkst.17.56. Pārmeklējot gan upi, gan arī abus krastus, vīrieti sestdien atrast neizdevās, un meklēšanas darbi tika turpināti svētdien.

Ap plkst.12. svētdien upē atrastas vīrieša mirstīgās atliekas.

Notikušā apstākļi tiek skaidroti.

pirms 5 gadiem, 2015.10.18 14:31

antons12

skumji, līdzjūtība tuvinieikiem.... es arī esmu makšķernieks... sirds var plīst jebkad....

pirms 5 gadiem, 2015.10.18 15:33

Vietējās ziņas