Mēmelē un Iecavā ielaiž zivtiņas 3

Lašu, alatu un citu vērtīgu zivju 50 tūkstoš mazuļi šodien, 5. septembrī, tika ielaisti Mēmeles upē pie Skaistkalnes un Jaunsaules, kā arī Iecavas upē pie Bārbeles. Projektu īstenoja Bauskas Mednieku un makšķernieku biedrība, informē tās pārstāvis Valērijs Gabrāns.Lašu mazuļu ielaišana Bauskas rajona ūdenstilpēs ir valsts finansētas programmas aktivitāte, bet pārējo vērtīgo zivju mazuļu iegādi atbalsta sponsori - SIA «Latvijas Mobilais Telefons» un SIA «Uzvara - Lauks». Mazās zivtiņas tika atvestas no Alūksnes un Tomes audzētavām. Bauskas Mednieku un makšķernieku biedrība ik gadu realizē vērtīgo zivju pavairošanas projektus. Šogad pirmo reizi biedrība saņēma sponsoru atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Papa

A kāpēc ne Mūsā? Uzvaras Laukam tieši Mūsa pie deguna. Vai pie citas vietas? Starp citu: sestdien, 6.sept. biju gan pie Mūsas (pie Gailīšiem), gan pie Mēmeles (Ērgļos). KĀPĒC Mūsā ūdens zaļi duļķains, a Mēmelē tīrs, kā bāreņu asara?

pirms 12 gadiem, 2008.09.06 22:04

Trakā

Va vellos,...tad varēs braukt uz copi, pilnā aprīkojumā(tīkli,murdi,elektrība)!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.09.05 18:40

:)

Kurā televīzijas kanālā un tieši cikos šo Gabrānšovu Nr.2 varēs skatīt? .. Prātā un acu priekšā ir Gabrānšovs Nr.1, kad lašu mazuļus upēs laida:) .. Nez kā tiem tagad klājas?

pirms 12 gadiem, 2008.09.05 14:07

Vietējās ziņas