Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mēmeles laivu bāzēs gaida ģimenes un kaimiņus lietuviešus 1

Vecumnieku novada Kurmenes pagasta laivu bāzē «Lutauši» sezona ir sākusies ar nobraucieniem vēl Mēmeles palu ūdeņos, portālu informēja saimniece Andžela Briča.Īpaši laba sadarbība «Lutaušiem» citām Kurmenes un Skaistkalnes pagasta atpūtas vietām izveidojusies ar lietuviešiem, proti, pavizināties ar laivām un aktīvi atpūsties labprāt atbrauc ne tikai organizētas grupas un ģimenes, bet kaimiņu tūrisma firmu vadītāji un gidi. ««Broļukas» parasti ir ļoti atsaucīgi, ar viņiem jauki aprunāties,» stāsta A. Briča.Pirmie Mēmeli pavasarī izmēģina asāku izjūtu cienītāji, kam tīk vadīt laivas pa palu krācēm. «Dažs teju nevarēja sagaidīt, kad izies ledus, jau brauca no Dienvidsusējas pietekas līdz mūsu bāzei, kur ir posms ar krācēm. Laivas priekšgals vietām gāja zem peldošajiem ledus gabaliem, gandrīz bija jāskrien gar krastu līdzi, lai pieskatītu,» smejas Andžela, «tagad sāk braukt romantikas cienītāji, kas izvēlas mierīgu slīdēšanu pa straumi un putnu dziesmas, ģimenes ar bērniem. Viņi biežāk izvēlas braukt no «Lutaušiem» līdz Skaistkalnei, kur var apskatīt baznīcu un kapenes.»Kurmenē ceļotājiem tiek piedāvāts gids, var apskatīt zirgus audzētavā «Zviedru zirgi», stāsta saimniece. «Lutaušos» braucējiem piedāvā divvietīgas un trīsvietīgas kanoe, kā arī lielāku un stabilāku plastikāta laivu «Sams». Tūristiem izplānoti vairāki maršruti pa Mēmeli, vairākās atpūtas vietās ir telšu laukumi. «Lutaušos» ir arī nojume, futbola un volejbola laukums, neliela estrāde. Vieta piemērota izlaiduma ballītei un citiem sarīkojumiem.«Paši rīkojam atbraucējiem dažādas aktivitātes,» stāsta A. Briča, «man ļoti patīk strādāt ar cilvēkiem. Ja dara visu no sirds, tad tas izdodas. Tikai ar tūrismu sezonu neiztiksi, bet, vairākas lietas apvienojot, spirināmies un pierādām, ka arī mazie laukos var labi dzīvot.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Tūriste

Lieliska vieta atputai. Pirms pāris dienām arī mēs ar ģimeni un draugiem devāmies izvēdināt galvas no pilsētas drūzmas uz atpūtas vietu "Lutauši" un bija tā vērts. Laipni un pretīmnākoši saimnieki, smaidoši,enerģiski. Viss tika organiski noorganizēts, piedāvāja visdažādākos maršrutus, zirgu izjādes, gidu, visādas atrakcijas. Visu,ko vēlējāmies aktīvai, atslābinošai atpūtai.
Ar pozitīvismu atskatos uz pavadīto laiku. Lai Jums viss izdodas un lai atpūtnieku ir tik daudz, cik skudru pūznī ir skudras.
MĪĻŠ PALDIES JUMS, par lielisko atpūtu! Uz tikšanos nākamo reiz. :)

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 19:41

Vietējās ziņas