«Mēmeles sports» dalībniecei bronza Zviedrijā 1

Eiropas čempionāts ātrumlaivām GT30 klasē aizvadīts Zviedrijā, Grislingas pilsētā. Bauskas novada vienības «Mēmeles sports» dalībniece no Codes pagasta Laura Lakoviča-Lakovica izcīnījusi trešo vietu.

Komandas «Mēmeles sports» pārstāvis Kristaps Paegle informēja, ka 24. un 25. augustā sacensībās Grislingā startēja 20 Zviedrijas, Norvēģijas, Igaunijas un Latvijas GT30 laivu klases braucēji. Codietei šīs bija pirmās tik augsta līmeņa sacīkstes GT30 laivu klasē. Mūsu sportiste kvalifikācijā uzrādīja astoto labāko laiku un iekļuva starp 15 braucējiem, kas kvalificējās galvenajām sacensībām.

Pirmajā un otrajā braucienā L. Lakovičai-Lakovicai izdevās ļoti veiksmīgi starti un braucieni, kā rezultātā divas ceturtās vietas un lieliska iespēja pacīnīties par medaļām. Trešo braucienu atcēla divu avāriju dēļ, bet punktus skaitīja pēc esošajām pozīcijām – codiete līdz avārijām atradās piektajā vietā. Sacensību otrajā dienā bija spēcīgs vējš un viļņi, kas ievērojami apgrūtināja braukšanu. Pēdējā, ceturtajā braucienā Laurai trešā vieta un kopvērtējumā bronzas medaļa Eiropas čempionātā ātrumlaivām GT30 klasē.

«Līdz šim nevienam «Mēmeles sporta» pilotam nebija izdevies izcīnīt medaļu šajā laivu klasē, tāpēc komandai ir liels prieks par sasniegto rezultātu,» informē K. Paegle. Pati sportiste arī ir ļoti priecīga par panākumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas