Mežā Iecavas pagastā apmaldās cilvēks

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 26. septembri, VUGD saņēma informāciju, ka Bauskas novada Iecavas pagastā mežā ir apmaldījies cilvēks, informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Ugunsdzēsējiem glābējiem ieslēdzot autocisternas skaņas un gaismas signālu, kā arī sazinoties telefoniski, apmaldījušos cilvēku izdevās atrast. Meklēšanas darbi tika veikti kopā ar pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri atrada cilvēku, un tie noslēdzās plkst. 5.08.

Svētdien, 26. septembrī, pēcpusdienā Robežu ielā Iecavā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnu akumulatora klemmes un sakārtoja brauktuvi.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 24. septembra plkst. 6.30 līdz 27. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, desmit uz glābšanas darbiem, un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Savukārt visā Latvijā aizvadītajās trijās diennaktīs VUGD saņēma 145 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu, 78 uz glābšanas darbiem, bet 38 izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas