Meža olimpiādes finālā Vecumnieku skolēni 1

Tērvetē piektdien, 24. aprīlī, notiks šī gada Meža olimpiādes fināls, kurā starp sešām komandām startēs Vecumnieku vidusskolas audzēkņi.

Par galveno balvu – dabas ekspedīciju uz Norvēģiju – sacentīsies Vecumnieku vidusskolas skolotāja Aija Staškeviča un skolēni Annija Klipa, Vita Kalniņa, Samanta Cibule, Rasa Rušmane, Rūdis Caune, Pēteris Vietnieks, Kristers Šulckis, Roberts Caune, Unda Rušmane un Matīss Nils Markūns.

Viņi mērosies spēkiem ar Balvu Valsts ģimnāzijas, Jelgavas 2. pamatskolas, Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas, Zvejniekciema vidusskolas un Gaigalavas pamatskolas komandām, vēstīts mājaslapā mammadaba.lv.

Meža olimpiādes pusfinālā jau atkārtoti piedalījās Iecavas novada Dzimtmisas pamatskola, portālam apstiprina skolotāja Velga Ērgle. «Vispirms žūrijas komisija vērtē skolotājas iesūtīto darbu – stundu mežā, šogad tā bija veltīta sociālajām zinībām,» stāsta pedagoģe.

«Darbus iesūta visi mežu izglītības programmas dalībnieki, kas vēlas kļūt par meistariem. Labākie sacentās interneta spēlē «Mežotājs», kur Dzimtmisas skolu pārstāvēja 8. klase ar audzinātāju Sarmīti Fluginu.»

Sešas komandas ar lielāko punktu skaitu «Mežotāja» spēlē iekļūst finālā. Pusfinālā šogad sacentās arī Bauskas novada Jaunsaules pamatskolas komanda, liecina informācija vietnē mammadaba.lv. Pusfinālisti, kopskaitā desmit, nopelnījuši kopēju veicināšanas balvu – Cūkmena vizīti skolā. Dzimtmisā tā būs jau trešā, saka V. Ērgle.

Meža olimpiādes mērķis ir vairot skolēnu zināšanas un interesi par apkārtējo vidi. To organizē akciju sabiedrība «Latvijas Valsts meži» vides izglītības programmās «Izzini mežu» un «Mammadaba meistarklase».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pedagogs

Jaunsaules skolā Cūkmena vizīte notiks 12.maijā.

pirms 5 gadiem, 2015.04.22 14:25

Vietējās ziņas