Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežotnē būs deju kursi 8

Daudzveidīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas tiek piedāvātas Mežotnes pagastā dzīvojošajiem. Par tām stāsta daudzfunkcionālā centra «Strēlnieki» vadītāja Inga Mauriņa. Jaunas izklaides sākums plānots svētdien, 13. novembrī. Tad Mežotnē sāks darboties deju kursi. Gaidīti visi, kas vēlas iemācīties balles deju pamatus, papildināt savas prasmes modernajās dejās. Tāpat ikvienam ir iespēja izpausties kādā no pašdarbības kopām, mācoties vēderdejas, līnijdejas, iesaistoties vidējās paaudzes deju kolektīvā, jauktajā vokālajā ansamblī vai amatierteātrī. Bauskas pamatskolā dziedātājus uz mēģinājumiem gaidīs Mežotnes koris. Savas amata prasmes jaunajai paaudzei vēlas nodot audējas Zenta Kaktabula un Velta Rumba. Februārī centrā sāks strādāt veselības istaba. Tajā apmeklētājus uzklausīs sertificēta medmāsa.Apmeklētājus rudens un ziemas sezonā centrā «Strēlnieki» gaida ik darbdienu. Iedzīvotājiem te ir iespēja spēlēt novusu, florbolu, galda tenisu, apmeklēt trenažieru zāli, iesaistīties Māmiņu kluba darbā. Paredzēts organizēt radošo darbu dienas, kultūras un sporta pasākumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Inga

Man skauģi kapu rok pidirallā, pidirallā
Es kapa nebaidos - pidiridirallalalllā!

pirms 8 gadiem, 2011.11.12 15:44

Ieva

Man jūs tik žēl, cik gan cilvēki var būt skaudīgi!

pirms 8 gadiem, 2011.11.12 15:02

anete

kautkur lasīju, ka par vienu deju nodarbību būšot jāmaksā Ls 2,50. Tas ir interesanti. Nabagā pašvaldība tāaadu naudu kāsīs?, ja vispār kāds atnāks

pirms 8 gadiem, 2011.11.12 08:47

joske

Deputāti atbrauciet un apskatiet,ka te tas viss notiek uz papīra... jo reāli divi,augstākais trīs cilvēki vakarā klubā atrodas un jā, viens no tiem ir Inga Mauriņa,bet otra ir apkopēja,bet vispār priekš kam algot apkopēju,ja jau Mauriņa varētu visu uzkopt,jo cilvēku apmeklējuma nav ,algu saņem par šitiem rakstiņiem sevis slaviņāšanā,bet reāla darba nav!!! Redakcija, aizbrauciet pie Mauriņas uz slavenājām nodarbībām bez iepriekšēja brīdinājuma un jūs pārliecināsieties,ka par to lielo naudu,kuru atvēl it kā viņas veiktajiem darbiem reāli nav nekāda apmeklējuma,bet te, nesaprotu kāpēc avīzē bieži parādās viņas atbalstoši rakstiņi? Darba nav,bet skaņa liela!!! :))

pirms 8 gadiem, 2011.11.12 00:33

Kā vēl daži idioti nesaprot, ka tas jau tiek organizēts iedzīvotājiem (kā, piemēram, "aiiau"!). Kas vēlas iemācīties dejot (adīt, tamborēt, dziedāt), tas to dara, kas nē, tas sēž mājās un interesējas vai visur ir, viņaprāt, "izcila kārtība"!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 22:47

aiiau

Daži jautājumi par šiem kursiem:
1) vai tos organizē/vada pati pašvaldība?;
2) kāda ir Bauskas novada pašvaldības domes apstiprinātā maksa par šiem kursiem?;
3) gadījumā, ja tos neorganizē/nevada pati pašvaldība bet patvaldība/-kāds pašdarbnieks pseidokomersants par sevis paša izdomātu maksu, tad vai ir iznomātas (izīrētas) pašvaldības telpas šim biznesam? - vai telpu izmantošana biznesvajadzībai ir legāla?
Neskauž, bet kārtībai jābūt

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 19:29

Linda

Vai kāda dalības maksa arī jāmaksā?
Cikos nodarbības sākās?

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 16:29

Vietējās ziņas