Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežotnē organizē radošās darbības nedēļu 5

Mežotnes pamatskolas komanda deviņu cilvēku sastāvā no 1. līdz 5. jūlijam Nīderlandes fonda «KNHM» finansētā projektā «Iedzīvotāji veido savu vidi 2013» Mežotnes ciemata iedzīvotājiem - bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem - organizē radošās darbības nedēļu «Kopā jautrāk».Ne visi vasaru vēlas pavadīt, laiski zvilnot pie upes. Daudzi bērni un jaunieši savu brīvo laiku nolēmuši interesanti piepildīt un gādā par to, lai viņu darbs nestu augļus, arī vecāki vairāk grib būt kopā ar savām atvasēm. Radošās nedēļas vadītāja mežotniece Ruta Trakima čakli strādā, lai bērni un vecāki vasaru varētu pavadīt daudzveidīgi.1. jūlijā bija atvērtas četras radošās darbnīcas: dekupāžas, pērlīšu izstrādājumu veidošanas, stikla un arī sienu apgleznošanas. R. Trakima informē, ka darbnīcas apmeklēja 58 bērni ar vecākiem. Organizatoriem bija cēls mērķis - paaudžu vienotības stiprināšana. Divas kastes ar saviem darbiņiem bērni dāvāja sociālajai darbiniecei Dainai Jurēvicai, kas tos nodos veciem un vientuļiem mežotniekiem.7. klases skolniece Arta Zariņa un Una Mašinska no 8. klases apgalvo, ka ļoti gaidījušas radošo nedēļu un ir priecīgas atgriezties skolā vasarā. Interesantas solās būt šodienas, 3. jūlija, izklaides Mežotnes pils parkā -, veicot nakts trasīti «Leģenda par Zaļo jumpravu», jauniešiem kopā ar vecākiem būs jāatbrīvo jumprava no ļaunās burves lāsta. Otrdien bērnu vecāki aktīvi darbojās skolas sporta laukumā, atjaunodami inventāra košo krāsu. Skolēnu prieks par paveikto dubultosies jau septembrī, apmeklējot sporta nodarbības. Piesaistot zinošu cilvēku, laukumā tiek uzstādīts pašu izgatavots rotaļu elements - kustīgs tiltiņš. Māmiņa Helvija Greiere ir gandarīta par projektu, jo, kopā darbojoties, var sasniegt vairāk. Viņa par šo pasākumu bija informēta jau krietnu laiku iepriekš, tāpēc varēja plānot savu dalību tajā. Aktīva darbošanās paredzēta arī 4. un 5. jūlijā. Piektdienu plānots veltīt sportiskām nodarbēm - atrakcijām un jautrām stafetēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ols

nu kas tās par lauku ģimenēm, kas vasarā var tusēt veselu nedēļu?!

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 13:41

skolēns

Paldies skolotājai Rutai Trakimai!Tiešām ļoti laba ideja,veidot šadu nedēļu vasarā.Ar nepacietību gaidu šo vakaru Mežotnes pils parkā

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 11:22

ļoti jauki, ka tiek rīkotas tādas nometnes, bērni un vecāki var radoši pastrādāt, visu cieņu R.Trakimai par iegūldīto darbu. Lai veicas arī turpmāk!

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 19:37

meitene

Skolā mācās bērni gan no Bauskas,gan no Mežotnes centra un Strēlnieka,neviens nedzīvo dziļā mežā.Un līdz pusdienas laikam bērni var padarboties citādi -iemācoties arī ko jaunu,ne tikai kartupeļu vagās pie vabolēm!

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 19:13

Zuze

Šitas bija labais pasākums nakts trasītes. Super raganas un salūts.

pirms 7 gadiem, 2013.07.04 09:36

Vietējās ziņas