Mežotnē rīko kursus tūrisma komersantiem

Mežotnes pilī ceturtdien, 15. oktobrī, notiks bezmaksas seminārs nozares dalībniekiem, ko rīko Zemgales tūrisma asociācija (ZTA) un Tūrisma attīstības valsts aģentūra.

Seminārā «Tūrisms un viesmīlība» varēs apgūt dažādu ekspertu vēstītās zinības par viesmīlības izkopšanu, klientu uzņemšanas smalkumus, tūrisma produkta veidošanu un kvalitāti, darbinieku izglītošanu, sociālo tīklu izmantošanu un praktiskas iemaņas, informē Mežotnes pils mārketinga vadītāja Ilze Djačuka, kura ir pārstāve ZTA vadības padomē.

«Esam nolēmuši īpašu uzmanību pievērst reģiona nozares dalībnieku izglītošanai, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un uzņēmumu iespējas attīstīties,» portālam sacīja I. Djačuka. Viņa uzsver – viesmīlība ir viens no galvenajiem aspektiem Mežotnes pils darbinieku ikdienā.

Lai pakalpojumu kvalitāti uzlabotu, Mežotnes pils jaunais šefpavārs Markus Murovskis izveidojis jaunu ēdienkarti saskaņā ar gadalaiku maiņu no sezonas produktiem, stāsta I. Djačuka. Jaunie saldēdieni līdz ar īpašo piedāvājumu sarīkojumiem degustācijai piedāvāti sestdienas, 3. oktobra, ikgadējā kāzu sarīkojuma apmeklētājiem.

«Markus Murovskis ir iecavnieks, mūsu pusē dzīvo divus gadus, iepriekš guvis pieredzi ārzemēs,» stāsta I. Djačuka, «viņa īpašais ēdiens ir Cēzara salāti, par kuriem esam saņēmuši uzslavas no ārzemju klientiem. Markus saldēdienu detaļas izveido ļoti skrupulozi, niansēti saskaņojot garšas.»

Jau vēstīts, ka iepriekšējais Mežotnes pils restorāna šefpavārs patlaban strādā atpūtas centrā «Rožmalas» Ceraukstes pagastā. Arī «Rožmalu» konditori līdz ar citiem sadarbības partneriem bija kāzu sarīkojuma dalībnieki.

Sarīkojumā tika prezentēts četru novadu kāzu buklets, ko izdevis Bauskas tūrisma informācijas centrs. Tā vadītāja Inese Turkupole-Zilpure uzsver, ka bukletā pieejama informācija par visu novadu atpūtas un sarīkojumu vietām, kur var organizēt skaistus, neaizmirstamus svētkus.

«Varam lepoties, ka mūsu novados ir gan greznums Rundāles vai Mežotnes pilī, gan tautiskums Codes «Vaidelotēs» un Ausekļu dzirnavās Bārbelē, gan tuvums dabai «Drostalās» un «Iecupēs» Iecavas pusē,» saka I. Turkupole-Zilpure. Buklets būs pieejams Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles tūrisma objektos.

I. Djačuka vēsta, ka pieteikumi viesmīlības mācību semināram no dalībniekiem tiek pieņemti līdz 13. oktobrim. Tos var iesniegt pa e-pastu: pils@mezotnespils.lv, pa tālruni 63960711. Elektroniskā pieteikuma forma pieejama vietnēs mezotnespils.lv, rundale.lv, travelzemgale.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas