Mežotnes baznīcas pārbūvē atzīmēti Spāru svētki

Trešdienas, 20. oktobra, rudenīgā pēcpusdienā Mežotnes baznīcas pārbūves projektā tika atzīmēti Spāru svētki – baznīcai ir pabeigta jumta nesošo konstrukciju montāža, «Bauskas Dzīvi» informē Marija Dūduma, Bauskas novada pašvaldības iestādes «Rundāles novada dome» sabiedrisko attiecību speciāliste.

Svinīgajā brīdī bija klāt gan Bauskas novada pašvaldības iestādes «Rundāles novada dome» pārstāvji, gan būvuzņēmēja SIA «KASKĀDE 19» valdes loceklis Ēriks Pažemecks, gan citas iesaistītās personas – autoruzraugs Andis Špaks un būvuzraugs Jānis Sedlenieks.

Pašvaldības iestādes būvinženieris Ralfs Simanovičs atzina, ka ir liels prieks par to, ka pasūtītājiem ir paveicies ar profesionālu būvuzņēmēju – darbi tiek paveikti rūpīgi un kvalitatīvi – nav iemeslu izteikt aizrādījumus.

Būvprojekta autors, arhitekts Andis Špaks, sacīja: «Paldies par neviltoto prieku un gandarījumu, ko man sagādā katrs brauciens autoruzraudzībā uz šo būvi. Paldies būvuzņēmējiem un viņu komandai par profesionāli veiktajiem darbiem!»

Savukārt būvuzņēmēja pārstāvis Ēriks Pažemecks pauda pateicību par šāda projekta realizēšanu, sakot, ka Latvijā būs vēl viena skaista tūrisma vieta, kur varēs atbraukt un šo skaistumu izbaudīt.

M. Dūduma skaidro, ka Mežotnes baznīcas 2. kārtas būvniecības darbus veic uzņēmums SIA “KASKĀDE 19”. Kopējās paredzētās pārbūves izmaksas sasniedz 673 578,18 eiro, no kuriem 400 000 eiro ir valsts budžeta aizņēmums pašvaldības prioritārā projekta īstenošanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas