Mežotnes pilskalnā aktīvi laiku vada ģimenes 2

Rundāles novada Mežotnes pilskalnā sestdien, 9. maijā, risinājās ģimenēm un Mātes dienai veltīts sarīkojums.

Tajā, stiprinot sportisko un ģimenisko garu un izbaudot aktīvo atpūtu, varēja labi pavadīt laiku ar saviem tuvajiem, kā arī kaimiņiem un citiem novada ļaudīm. Pasākums bija domāts visām vecuma grupām, sākot no bērniem līdz vecvecākiem, informē viena no organizatorēm, novada domes sporta nodaļas vadītāja Ieva Kirkila.

Sporta sacīkstēs piedalījās sešas ģimeņu komandas, vairākumā gan māmiņas, vecmāmiņas un bērni. «Bijām izveidojuši sešus kontrolpunktus, kuros katrā bija jādemonstrē fiziska veiklība. Daudz domājām, lai vingrinājumi būtu atraktīvi un jautri, piemēram, bumbiņas bija jāsit ar knipi, bija sacīkstes ar badmintona un florbola spēles elementiem. Pāreja no viena kontrolpunkta uz nākamo tika veikta neparasti – gan soļojot atmuguriski, gan alvas zaldātiņu solī. Finišā rīkojām skrējienu, lai visi dabū kārtīgi izkustēties svaigā gaisā,» par ģimeņu dienas aktivitātēm stāsta Ieva Kirkila.

Svētku dalībniekiem vietējās sievas vārīja gardu skābeņu zupu, bērni tika cienāti ar saldumiem, un balvas par aktīvo atbalstu saņēma visi, tomēr īpaši tika uzteikta nadzīgākā un šoreiz veiksmīgākā – Mucenieku saimes komanda.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mucenieki

Milzīgs paldies par jautro un jauko pasākumu!! Gandarījums un pacilātībā bij visas dienas garumā!! Viss bij izdevies lieliski! Paldies rīkotājiem un visiem pārējiem!!

pirms 5 gadiem, 2015.05.11 10:48

saulainiete

Malači Mucenieki un jo īpaši omma, kas bija pati galvenā komandā!!! Protams arī pārējās ģimenes pelna vislielāko uzslavu!!

pirms 5 gadiem, 2015.05.11 11:53

Vietējās ziņas