Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Miķeļdienas gadatirgū Uzvarā ieradīsies eksotiski viesi 7

Miķeļdienas gadatirgū svētdien, 2. oktobrī, Gailīšu pagasta atpūtas kompleksā ieradīsies eksotiski viesi: tuksneša karalis - kamielis Sultāns - ar māsām lamām.Pasākuma apmeklētāji varēs nobaudīt īpašas kamieļpiena pankūkas, atpūtas kompleksa «Miķelis» darbinieki gatavos latviešu tradicionālās kartupeļu pankūkas. Dienvidzemju dzīvnieki uz Gailīšiem atceļos no atpūtas kompleksa «Rakši» Vidzemē. Gadatirgu organizē kultūras centrs «Kamarde» sadarbībā ar atpūtas kompleksu «Miķelis» un vietējiem jauniešiem. Sarīkojuma programma plānota daudzveidīga. Galvenais notikums būs gadatirgus, tajā piedalīsies ap 15 amatniekiem. Meistari ieradīsies gan no tuvākām, gan tālākām vietām.  Iecerēta arī kultūras daļa - uzstāsies senioru koris «Sarma» no Bauskas, vietējās līnijdejotājas «DreamDance» un dziedātāja Jurgita Druseika no Brunavas pagasta ar viņas vadītās vokālās studijas meitenēm. Turklāt sarīkojuma vadītāji viesus aicinās piedalīties atraktīvās izdarībās, apmeklētāji varēs izzīlēt nākotni pie čigānietes. Uzvaras vidusskolas struktūrvienība «Lācītis» jeb bērnudārzs izrādīs audzēkņu veidoto dzīvnieku un citas figūras no dārzeņiem. Par Miķeļdienas gadatirgu Uzvarā laikraksts uzzināja sarunā ar norises vietas vadītāju Maiju Čužu un «Kamardes» vadītāja pienākumu izpildītāju Mārci Pļaviņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Līgucis

Tā tikai tāda atrunāšanās,ceļa remonti nesākās pēkšņi,ar to bija jārēķinās.Ja vietējie tur var pavadīt visu dienu,tad atbraucēji savu laiku saplāno,iekļaujot vienā dienā vēl kaut ko apskatīties.Un zvēru saimniekiem jau nu savu zvēru uzvedība jākontrolē,tad jau bērnu klātbūtnē arī visādi brīnumi var atgadīties.

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 19:43

tedis

kas tadnu, atkal jau kādam kautkas nebij pa prātam. vai maz pati kautko spēj izdarīt, tikai citus māk apriet, kas ta klīrīgajai nebij pa prātam. bet ar to kamieli bij sanācis, kaietiepies, un nav gribējis kāpt treilerī iekšā, bijis visādi jāapvārdo. tomēr arī ceļš ar visiem sastrēgumiem uz remontējamiem ceļu posmiem ap Rīgas apvedceļu un Iecavu kavēja, kānekā ap 200km līdz Uzvarai bij mērojams. beigu beigās šī diena bija jauka aaī laika ziņā, ka pat mājās negribējās iet, varēja mierīgi izklaidēties.

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 16:35

Mēs ar kamieli nesagaidījām,bet zinu ka atbrauca tikai pēc 16.

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 14:49

Līgucis

Ideja varbūt nebija slikta tikai kārtējo reizi kliboja organizatoriskā puse.Vispirms jānodrošina viss nepieciešamais un tad jāreklamējas presē .Sanāca vilšanās šo organizatoru''darbā''.

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 12:31

tedis

vēlāk jau atveda tos zvēriņus, bija ļoti atraktīvi. prieks bija daudziem, vispār ļoti izdevies pasākums. lai organizētājiem pietiktu dukas vairāk šādiem pasākumiem.

pirms 8 gadiem, 2011.10.03 06:48

Nika

Biju aizbraukusi, gaidīju kamieli līdz 15.00 un ta arī nesagaidīju. Viņš atbrauca vai nē? Vai tikai piemānīja cilvēkus. Bērni bija ļoti vīlušies.

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 21:16

,,

Žēl, ka nezināju par šo pasākumu. Pārāk maz bija informācijas par to

pirms 8 gadiem, 2011.10.02 20:06

Vietējās ziņas