Minifestivālu «Āboļdārzs» pārceļ uz nākamo gadu 1

Saistībā ar vīrusu «Covid-19» ieviestie drošības noteikumi ietekmēs ne tikai lielos, bet arī mazos festivālus. Lai arī daži rīkotāji vēl cer, ka vasarā festivāls tomēr notiks, veselības ministre Ilze Viņķele brīdina, ka, visdrīzāk, šovasar būs jāiztiek bez festivāliem.

Vecumnieku novada Bārbeles pagasta Gaismā pēdējos gados katru pavasari notika tā dēvētais naivais minifestivāls «Āboļdārzs». Ņemot vērā ārkārtas stāvokli, festivāls ir pārcelts uz nākamo gadu un plānotajos datumus – 9. un 10. maijā – nenotiks. Festivāla organizators Kārlis Ulmanis informē, ka precīzu datumu, kad nākamgad pasākums notiks, paziņos vēlāk. «Āboļdārzs» ir viens no lielākajiem privātajiem pasākumiem, kuru organizē Vecumnieku novadā.

Otrs pazīstamākais festivāls ir Kristīnes Valleres rīkotais saiets «Laika rata pietura Evertos», kurš plānots 8. un 9. augustā. «Pagaidām domājam, ka notiks. Protams, tas atkarīgs no lēmumiem un aizliegumiem,» informē K. Vallere.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Maijs

Vieglāk nav uzrakstīt , ka neviens masu festivāls nenotiks šogad, kā rakstīt par katru ballīti atsevišķi? Nenormāls jaunatklajums!

pirms gada, 2020.05.01 08:06

Vietējās ziņas