Ministrs Bauskā diskutēs par uzņēmējdarbības veicināšanu 6

Bauskā darba vizītē piektdien, 11. septembrī, ieradīsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards. Par iecerēto vizītes norisi informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe.

Pirms diskusijas paredzēts ministru iepazīstināt ar vairākiem objektiem pilsētā, tostarp SIA «Lielzeltiņi» kompleksu, plānoto automaģistrāles A7 krustojumu industriālā loģistikas parka teritorijā, Bauskas vecpilsētu un Bauskas pili. K. Gerhardam izklāstīs par Bauskas Centrālās bibliotēkas kā uzņēmējdarbības un mūžizglītības centra iecerēto būvi.

Sarunā ar novada vadību un deputātiem ministrs spriedīs par iespējām palielināt privāto investīciju apjomu. Diskusija iecerēta arī par pašvaldības attīstības programmā noteiktajiem prioritārajiem investīciju projektiem uzņēmējdarbības vides uzlabošanai, investoru piesaistei un darbavietu radīšanai. Spriests tiks par degradēto teritoriju atjaunošanas iespējām.

Baušķenieki šajās diskusijās cer saklausīt ministra padomus, kā ieceru īstenošanai piesaistīt Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Pedālists

Uzmanīgi ka atkal pālī kādam neuzbrauc uz kājām...

pirms 5 gadiem, 2015.09.10 13:15

Nu ja!

Runas vīriem spēks rokās...

pirms 5 gadiem, 2015.09.10 18:59

hmm

ko tas lohs pats mak? vai ari lv shodien shemoshana un zagshana kvalificejas zem uznemejdarbibas?

pirms 5 gadiem, 2015.09.11 01:03

Laimdietis

Reģionālais pļurkšķis reālas rīcības vietā diskutēs. Viens no nacionālā plānā galdiņa urbējiem.

pirms 5 gadiem, 2015.09.11 19:17

Ese

Būtu vispirms padomājuši kā veicināt iedzīvotāju pirktspēju. Vietās kur nav naudas biznesu uztaisīt nevar

pirms 5 gadiem, 2015.09.12 15:50

Vietējās ziņas