Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministru iztaujā par finansējumu un ceļiem 2

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis piektdien, 31. janvārī, nepilnas divas stundas diskutēja ar Bauskas novada domes deputātiem, kā arī administrācijas darbiniekiem.

Viens no sarunas galvenajiem tematiem bija par ES fondu izmantošanas iespējām jaunajā plānošanas periodā. Ministru ieinteresēja Bauskas industriālā parka attīstības ieceres. Deputāts Arnolds Jātnieks uzsvēra nepieciešamību sakārtot sabrukušos reģionālos ceļus.

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone vēlējās zināt, kādas būs iespējas tuvākajos gados iegūt finansējumu ceļu izbūvei lauku teritorijās.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis norādīja, ka daudzviet valsts ceļi ir krietni sliktākā stāvoklī nekā pašvaldības pārziņā esošās brauktuves. E. Cilinskis solīja šo problēmu pārrunāt ar kolēģiem Satiksmes ministrijā.

Ieinteresēts ministrs bija vēl kādā problēmā, kas vairumam Latvijas novadu varētu rasties ES finansēto LEADER projektu apguvē. Jaunie nosacījumi Bauskai, kura ir viena no reģionālas nozīmes attīstības centra pašvaldībām, liedz pretendēt uz šo finansējumu. Ministrs norādīja, ka tas nav godīgi attiecībā pret pagastiem, kas ietilpst šādā novadā.

Tiks spriests arī par finansējuma piesaistes iespējām Bauskas pilskalna estrādes rekonstrukcijai, topošajam Bauskas peldbaseinam. Ministru interesēja Bauskas novada attīstības plāni, tos apstiprinošie dokumenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Horst Wessel

Brauktuves brīvas 16.marta lāpu gājienam !

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 19:37

To horst wessel

Ej un izgulies, mēslu vabole!

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 14:12

Vietējās ziņas