Misas vidusskolas skolotāja saņem «Swedbank» stipendiju

Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lieldraugs «Swedbank» 50 skolotājiem Latvijā ir piešķīris vienreizējas stipendijas, katru 500 eiro apmērā. Zemgales reģionā vienīgā no mūspuses četriem novadiem stipendiju saņem Misas vidusskolas zēnu un meiteņu kora vadītāja Zaiga Jēgere.

Z. Jēgere pauda prieku par to, ka pedagogu darbs tiek novērtēts, piebilstot, ka ikviens skolotājs būtu pelnījis stipendiju: «Liels paldies maniem koristiem, kuri aizsūtīja vēstuli bankai. Rakstīto viņi man nolasīja Māmiņu dienā. Tas bija ļoti sirsnīgi. Esmu patīkami pārsteigta. Neko tādu negaidīju. Ir jauki, ja ieguldīto darbu novērtē, tomēr liels nopelns ir pašiem dalībniekiem. Protams, šādu stipendiju būtu pelnījis ikviens skolotājs.»

Stipendiju saņemšanai pedagogus – koru, tautas deju kolektīvu, folkloras kopu, koklētāju ansambļu, pūtēju orķestru un citu kolektīvu vadītājus – izvirzīja esošie un bijušie audzēkņi, viņu ģimenes piederīgie, kolēģi, pašvaldības pārstāvji un citi Dziesmu un deju svētku tradīcijas novērtētāji.

Svētku skolotāju stipendijām tika saņemti 745 pieteikumi no visas Latvijas. Visvairāk pieteikumu – 224 – bija no Vidzemes reģiona, tam sekoja Rīga ar 199 pieteikumiem, Zemgale ar 136 pieteikumiem, Latgale ar 130 un Kurzeme ar 62, informē «Swedbank» korporatīvo attiecību vadītāja Adriāna Kauliņa. Stipendiju ieguvējus noteica interešu izglītības nozaru ekspertu un «Swedbank» pārstāvju veidota žūrija.

Svētku skolotāji tiks sveikti 16. septembrī Rīgā, «Swedbank» centrālajā ēkā Balasta dambī 15, plkst.11.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas