Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Moduļu ēkas bērnudārzam «Cālītis» Iecavā cer pabeigt līdz septembrim

Iecavas pirmsskolas izglītības iestādes «Cālītis» teritorijā visu vasaru rit būvniecība, lai līdz mācību gada sākumam atvērtu papildu grupas.

Trīs grupas, katrā līdz 24 bērniem, kopā ar jauniem pedagogiem darbosies jaunbūvētās moduļu ēkās, kas patlaban top bērnudārza teritorijā. Iestādes vadītāja Ingūna Lāce «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka cer jaunās grupas atvērt laikus, jo būvnieki, kam iepriekš bijusi kavēšanās ar materiālu piegādi, solās strādāt ļoti intensīvi.

«Iepriekš darbi aizkavējās, bet tagad vairākas brigādes reizē liks grīdas, santehniku, siltinājumu,» pēc trešdien notikušās iknedēļas sapulces skaidro I. Lāce. Viņa pati oficiāli darbā pēc atvaļinājuma atgriežas 5. augustā, tomēr arī brīvdienās nācies piedalīties bērnudārza darbos.

«Grupu saraksti jau ir gatavi, tomēr augustā tie vēl var mainīties, jo vecāki var pārdomāt, kurā iestādē bērnu sūtīt,» skaidro I. Lāce. «Jaunos pedagogus meklēsim konkursā. Papildu grupas un jauni darbinieki – tās ir lielas pārmaiņas, taču centīsimies, lai viss ritētu raiti un izdotos labi.»

Iecavas novada domes finanšu komiteja nolēmusi piešķirt bērnudārza «Cālītis» labiekārtošanai papildu 2000 latu finansējumu, «Bauskas Dzīvi» informēja deputāts Atis Avots (LDSDP). Tos izmantos iepriekš neieplānotās lietus kanalizācijas ierīkošanai, lai ūdens no jumta netecētu uz asfalta seguma pie ēkas sienas, kā arī kabeļa pārlikšanai moduļu ēku būves vietā.

A. Avots apstiprina, ka pašvaldības izpilddirektora atvaļinājuma laikā būvdarbi «Cālītī» nav ritējuši tik raiti, kā plānots, tomēr pauda cerību, ka augustā būvnieki strādās pietiekami aktīvi. Moduļu ēkas būvē SIA «NEWCOM Construction», līguma kopsumma ir 368 532,06 lati bez pievienotās vērtības nodokļa.

«Cālītis» darbu pēc pārtraukuma vasarā atsāka 1. augustā, informē I. Lāce. Jūlijā bērnudārza virtuvē uzstādītas jaunas, jaudīgākas iekārtas, jo tagad būs jāgatavo ēst lielākam bērnu skaitam. Uzstādīta jauna konvekcijas krāsns un lielais zupas katls, izlīdzināta grīda gaitenī, lai maltīti ēdamzālē varētu nogādāt ar ratiem, modernizācijas darbus uzskaita vadītāja.

«Augustā bērnudārzu apmeklēs 99 bērni, pēc tam viņu skaits pārsniegs 200,» skaidro I. Lāce. Visu vasaru atvērts bija otrs Iecavas bērnudārzs «Dartija», kuru jūlijā apmeklēja 31 bērns.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas